ݺߣ

ݺߣShare a Scribd company logo
Розробка нестандартного уроку за темою ’’Моя сім’я’’ в 5-А класі
Мета: Практична - активізувати вивчений лексичний матеріал , закріпити
знання, вміння та навички, тренування учнів у ставленні запитань та відповідей.
Розвиваюча-розвивати пізнавальний інтерес, пам'ять, уяву;сприяти розвитку
самостійності мислення, вміння працювати в групах; розвивати діалогічне
мовлення з підготовкою до монологічного. Коригувати процеси уваги, відчуття
мови, навички усного мовлення з використанням вивченої лексики. Виховна -
виховувати культуру спілкування, поважне ставлення одного до одного;
розвиватизагальну культуру та етикет.
Форма проведення:круглий стіл.
Обладнання: комп’ютер, картки для перевірки рівня сформованості
лексичних навичок, тест на розуміння почутого, плакати, малюнки.
Хід уроку:
I. Організаційний моменті привітання
Hello, children. Today we have an unusual lesson. Повідомлення вчителем мети
уроку.
1. Фонетична хвилинка: ( промовляння віршика за вчителем )
I have a mother
I have a father
I have a sister
I have a brother
Father, mother, sister, brother
Hand in hand with one another.
2. Фонетическая зарядка
Teacher:Our topic is called “My family”. The ABC is a family too. It’s a big family
of the letters.
Let’s repeat the letters of the ABC and the sounds. Lookat my cards. Name the letters
and the sounds.
The letter – Aa; the sounds – [ei] [a:]
The letter – Bb; the sound – [b]
The letter – Cc;the sound…
Let’s repeat the ABC-song (на форзацеучебника). Open your textbooks. Read the
song after me, please. Let’s sing the song all together.
Well done! Thank you!
II. Основна частина
1.Тренування учнів у ставленні запитань та відповідей .
[Фрагмент відео]
2.Повторення слів за словничками. Активізація лексичних одиниць у мовленні.
Make up sentences
1.Sociable,is friend,my.
2.Large, a, have, we, family.
3.Very, are, hospitable, they.
4.Are, hobbies, what, your.
5.Is, friendly, my family.
3.Now you have another task ( на картці продемонстровано словау першому
стовпчикута переклад у другому, учні повинні показати стрілочкою слово і
відповідний переклад, після виконання взаємоперевірка). Картка за темою:
A mother син
A father сім´я
A family дідусь
A son дядько
A grandpa бабуся
A sister мама
A grandmother сестра
An uncle тато
4. Наступне завдання – знайдіть між літерами 6 слів за темою «Моя сім´я». Слова
розташованізліва направо та зверху вниз.
5.Answer the questions. (гра «Ромашка») (на кожній пелюстці написано питання за
темою, учень обираєпелюстку та відповідає на питання).
- What is your name?
- How old are you?
- In what form are you in?
- Is your schoolbig or little?
- Where do you live?
- Is your family big or small?
- What is your hobby?
- Do you have a brother?
- Do you have a sister?
6. Тренування монологічного мовлення за круглим столом. Розповідь учнів про
своюсім’ю з опороюна картки та демонстрація малюнків та фотографій.
Презентація учнямисвоєї сім’ї.
III. Заключна частинауроку
1. Підсумок. Teacher: We are good friends in our families. We love each other very
much. Look at the picture of the family. Let’s sing the song “The more we are
together”.
The more we are together, together, together,
The more we are together, the happier we are.
For your friend is my friend,
And my friend is your friend.
The more we are together, the happier we are.
2. Виставлення та мотивація оцінок, пояснення та запис домашнього завдання.
– Our lesson is over. I thank you for your good work. Your marks are
following… Your homework for the next lesson is to write the crossword onour topic
“My family”.
-The lesson is over!! Good – bye!!

More Related Content

Розробка нестандартного уроку за темою ’’Моя сім’я’’ в 5-А класі

  • 1. Розробка нестандартного уроку за темою ’’Моя сім’я’’ в 5-А класі Мета: Практична - активізувати вивчений лексичний матеріал , закріпити знання, вміння та навички, тренування учнів у ставленні запитань та відповідей. Розвиваюча-розвивати пізнавальний інтерес, пам'ять, уяву;сприяти розвитку самостійності мислення, вміння працювати в групах; розвивати діалогічне мовлення з підготовкою до монологічного. Коригувати процеси уваги, відчуття мови, навички усного мовлення з використанням вивченої лексики. Виховна - виховувати культуру спілкування, поважне ставлення одного до одного; розвиватизагальну культуру та етикет. Форма проведення:круглий стіл. Обладнання: комп’ютер, картки для перевірки рівня сформованості лексичних навичок, тест на розуміння почутого, плакати, малюнки. Хід уроку: I. Організаційний моменті привітання Hello, children. Today we have an unusual lesson. Повідомлення вчителем мети уроку. 1. Фонетична хвилинка: ( промовляння віршика за вчителем ) I have a mother I have a father I have a sister I have a brother Father, mother, sister, brother Hand in hand with one another. 2. Фонетическая зарядка Teacher:Our topic is called “My family”. The ABC is a family too. It’s a big family of the letters. Let’s repeat the letters of the ABC and the sounds. Lookat my cards. Name the letters and the sounds. The letter – Aa; the sounds – [ei] [a:] The letter – Bb; the sound – [b]
  • 2. The letter – Cc;the sound… Let’s repeat the ABC-song (на форзацеучебника). Open your textbooks. Read the song after me, please. Let’s sing the song all together. Well done! Thank you! II. Основна частина 1.Тренування учнів у ставленні запитань та відповідей . [Фрагмент відео] 2.Повторення слів за словничками. Активізація лексичних одиниць у мовленні. Make up sentences 1.Sociable,is friend,my. 2.Large, a, have, we, family. 3.Very, are, hospitable, they. 4.Are, hobbies, what, your. 5.Is, friendly, my family. 3.Now you have another task ( на картці продемонстровано словау першому стовпчикута переклад у другому, учні повинні показати стрілочкою слово і відповідний переклад, після виконання взаємоперевірка). Картка за темою: A mother син A father сім´я A family дідусь A son дядько A grandpa бабуся A sister мама A grandmother сестра An uncle тато 4. Наступне завдання – знайдіть між літерами 6 слів за темою «Моя сім´я». Слова розташованізліва направо та зверху вниз.
  • 3. 5.Answer the questions. (гра «Ромашка») (на кожній пелюстці написано питання за темою, учень обираєпелюстку та відповідає на питання). - What is your name? - How old are you? - In what form are you in? - Is your schoolbig or little? - Where do you live? - Is your family big or small? - What is your hobby? - Do you have a brother? - Do you have a sister? 6. Тренування монологічного мовлення за круглим столом. Розповідь учнів про своюсім’ю з опороюна картки та демонстрація малюнків та фотографій. Презентація учнямисвоєї сім’ї.
  • 4. III. Заключна частинауроку 1. Підсумок. Teacher: We are good friends in our families. We love each other very much. Look at the picture of the family. Let’s sing the song “The more we are together”. The more we are together, together, together, The more we are together, the happier we are. For your friend is my friend, And my friend is your friend. The more we are together, the happier we are. 2. Виставлення та мотивація оцінок, пояснення та запис домашнього завдання. – Our lesson is over. I thank you for your good work. Your marks are following… Your homework for the next lesson is to write the crossword onour topic “My family”. -The lesson is over!! Good – bye!!