2. Sakrustotas rokas Aizliekot vienu vai abas rokas priekšā krūtīm, mēs izveidojām barjeru, kas patiesībā ir mēģinājums aizšķērsot ceļu draudošiem faktoriem vai nevēlamiem apstākļiem
3. Garlaicība Kad klausītājs sāk lietot roku, lai atbalstītu tajā galvu, tā ir zīme, ka viņš sāk garlaikoties
4. Pašpārliecinātība Ja redzat, ka jūsu iespējamais sarunas biedrs sēž krēslā, pārlicis kāju pār kāju, un aiz galvas tur sakļautas rokas, tas nozīmē, ka viņš ir pārliecināts par sevi un jūt savu pārākumu pār jums.
5. Spoguļžesti Atspoguļošanās ir līdzeklis, ar kuru palīdzību viens cilvēks paziņo otram, ka piekrīt viņa idejām un attieksmei.
6. Meli Ja, atbildot uz jautājumu, jūsu sarunas biedrs pastāvīgi ar roku pieskaras degunam, viņš, visticamāk, šaubās vai nesaka taisnību.
7. Meli Mutes aizsegšana ir viens no nedaudzajiem pieaugušo žestiem, kurš ir tikpat izteikts kā bērniem, kad smadzenes neapzināti liek paslēpt patlaban izrunājamos nepatiesos vārdus
8. Savaldīšanās Plauksta apņem otras rokas locītavu, kas ir aiztures un paškontroles atgūšanas mēģinājuma žests, it kā mēģinot atturēt otru roku no sitiena. Šāda tipa žesti radījuši tādus izteicienus kā ,, saņemt sevi rokās”.
9. Dominēšana Uz leju vērsta plauksta liecina par cilvēka dominēšanu jeb valdonību.
10. Pozitīvas cerības Plaukstu berzēšana ir viens no paņēmieniem, ar kuru cilvēki pauž savas pozitīvās cerības. Piemēram, azarta spēlmanis pirms metiena saberzē rokās metamo kauliņu: viņš gatavojas laimēt.