3. Materjalid. Niiskusekoguja. Püüab vett õhust ja maapinnast. Niiskus aitab kompostil kõdunemis protsessi kiirendada. Lämmastiku kotid. Lämmastik on vajalik, et orgaaniline aine saaks põhjalikult ära laguneda.
4. Materjal. Veekotid. Veekottidesse tuleb vesi niiskusekogujatest. Vesi muutub kuumutades veeauruks, mis aitab jällegi orgaanilist ainet lagundada. Kest. Kest on valmistatud vastupidavast, isoleerivast ja hea niiskus ja soojus juhtivast materjalist. Mis on kerge ja puhastatav. Vahtplast on selleks just õige materjal.
5. Materjal. Elektrivõred. Elektrivõred annavad soojust ja kuumutavad ka vett. Need on valmistatud alumiiniumist, sest alumiinium on hea soojusjuht. Komposti segavad silikoonist torud.
6. Toimib? Aeroobsed bakterid osalevad ja tõstavad lagundamise protsessi. Meie loome neile aga imelised elutingimused. Aeroobsed bakterid ja anaeroobsed bakterid armastavad sooja ja niisket keskkonda, niisiis on meie poolt loodud kliima neile parim. Tänu sellele tõuseb nende aktiivsus ja lagunemis protsess on edukam ja kiirem.
7. Arvuti saab panna automaatse süsteemi peale, et inimene ei peaks midagi tegema. Segajad töötavad programmi pealt mis on ühendatud arvutiga ja erinevate sensoritega. Sensorite abil saab arvuti teavet kuna ja kuidas juhtida segajaid. Segajaid liigutab arvuti.
8. Kindlasti peaks see meile ja ühiskonnale kasu tooma .Sellele me juba ka mõtlesime et neid gaase mis tekivad ja et hakkaks ka neid ümber töötlema, nagu näiteks on ka päikesepatareid annavad energiat ,siis meie mõtleks ka sellise idee välja mis meile sellest hiljem kasumit tooks. Prügilate üks väljunditest on ju metaan, seda täitsa kogutakse ja see on täitsa tulus värk.
9. Arvuti abil kiirendatav protsess võib päris palju energiat neelata - majanduslikult peaks see olema kasumlik, ja kuigi kompostihunniku soojendamine kindlasti kiirendab neid protsesse seal siis ega see rahaliselt väga mugav polekski. See aitaks lahendada suurte kortermajade biojäätmete probleemi.