ݺߣ

ݺߣShare a Scribd company logo
Індія - країна священного Гангу
Державні атрибутиГерб ІндіїПрапорІндії
S - 3287,5 тис км2Населення - 1092 млн осібСтолиця – Нью-ДеліОфіційна мова – хінді та англійськаДержавний устрій – ФедеративнаРеспублікаГрошова одиниця – індійська рупія
Територія та географічне положенняКраїна розташована на півостровіІндостан. Межує з Пакистаном, Китаєм,Непалом, Бутаном, М’янмою і Банґладеш.Територія Індії простягається з заходу насхід на 2930 км, а з півночі на південь до3220 км. На заході омивається Аравійськимморем, на півдні - Індійським океаном, на сході–Бенгальською затокою.
Природа80% території займають рівнини і плоскогір'я.Найбільшим є плоскогір'я Декан. Північніше розташована родюча Індо-Ганґськанизовина. На півночі Індії розташованігори Гімалаї і Каракорум. Найвища гораНанґа-Парбат(8126 м). В Індії переважаєсубтропічний і субтропічний мусонний клімат.Середня температура січня +15…+27о С,липня +28…+35. 90% опадів випадає влітку. ВГімалаях бере початок річка Ґанґ.
Ріка Ганг
Історичний розвиток    У III тис. до н.е. виникла Хараппська цивілізація. Великі держави існували і в наступні століття. Серед них Магадха, держава Ґуптів, Делійський султанат, держава Великих Моґолів.Після занепаду держави Великих Моґолів, французами,  голландцями і англійцями були створені укріплені пункти. З середини XVIII ст. почалось безпосереднє завоювання країни. Внаслідок чого британці змогли підкорити собі всю Індію. Після другої світової війни країна одержала статус домініону. У 1947 відбувся поділ на Пакистан і індуську Індію. У 1950р. отримала незалежність.
НаселенняСередній вік індійців – 24,1 рікТривалість життя – 64,2 рокиГустота населення 332особи/км2Проживає більше ніж 300 народів і народностейІснує кастова нерівністьІндуїзм сповідують 80% населення, іслам – 14%, також популярні сикхизм, християнство, буддизмБільше 70% населення проживає в селах, в більшості з яких немає електрикиЄ 30 міст-мільйонерів(Бомбей-17,34 млн осіб; Колката-14,36 млн осіб; Делі-13 млн осіб)
Нью- Делі – столиця Індії.У межах міста розташовані 1300 палаців, фортець, гробниць. Символи міста – найбільший у світі мінарет Кутб-Мінар, а також Червоний форт.    Мумбай – один із вузлових економічних центрів Індії.    Тут рознашований великий порт, підприємства    машинобудування. Поблизу міста працює АЕС Тарапур.Бомбей - центр індійської кіноіндустрії.    Колката – адміністративний центр штату Західна Бенґалія. Тут розвинена джутова, бавовняна і харчова промисловості. У Колкаті розташований найбільший порт Індії, а також єдиний у країні метрополітен.
Мумбай – центр кіноіндустрії
Червоний форт
Мінарет Кутб-Мінар
Культура Джерелом відомостей про ранній період історіїкультури є Веди. До трохи молодших, але неменш значних здобутків належать дві епічніпоеми “Магабхарата” і “Рамаяна”. МавзолейТадж-Махал, розташований у місті Агра, -одназ найкрасивіших пам'яток Індії. На заходікраїни розташований печерний буддиськиймонастир Аджанта. Саме в Індії впершез'явилися шахи. Відомим у світі є Індійськийчай.
Сторінка із Вед
Буддиський монастир Аджанта
Так вирощують і збирають Індійський чай
Мавзолей Тадж-Махал
ГосподарствоЧверть національного багатства дає сільськегосподарство, у якому зайнята найбільша кількістьтрудових ресурсів. Головна культура – рис, друге місцепосідає пшениця, також просо, кукурудза, джут, цукроватростина і бавовник. Особливе місце посідає чай. Індія –найбільший виробник та експортер чаю. Країна посідає одне зпровідних місць усвіті за поголів’ям великої рогатої худоби. Дотрадиційних галузей належать легка, харчова і алмазнапромисловості. Індія посідає І-ше місце у світі за кількістюоброблюваних за рік алмазів. Сучасна Індія виробляє вертольоти,автомобілі,вагони і судна, трактори і надзвукові літаки. Головнуроль у внутрішніх перевезеннях відіграють залізниці.
Головний транспорт Індії - залізничний
Корови, які живуть на вулицях Індії
Мавпи, які живуть на вулицях Індії

More Related Content

індія країна священного гангу

  • 1. Індія - країна священного Гангу
  • 3. S - 3287,5 тис км2Населення - 1092 млн осібСтолиця – Нью-ДеліОфіційна мова – хінді та англійськаДержавний устрій – ФедеративнаРеспублікаГрошова одиниця – індійська рупія
  • 4. Територія та географічне положенняКраїна розташована на півостровіІндостан. Межує з Пакистаном, Китаєм,Непалом, Бутаном, М’янмою і Банґладеш.Територія Індії простягається з заходу насхід на 2930 км, а з півночі на південь до3220 км. На заході омивається Аравійськимморем, на півдні - Індійським океаном, на сході–Бенгальською затокою.
  • 5. Природа80% території займають рівнини і плоскогір'я.Найбільшим є плоскогір'я Декан. Північніше розташована родюча Індо-Ганґськанизовина. На півночі Індії розташованігори Гімалаї і Каракорум. Найвища гораНанґа-Парбат(8126 м). В Індії переважаєсубтропічний і субтропічний мусонний клімат.Середня температура січня +15…+27о С,липня +28…+35. 90% опадів випадає влітку. ВГімалаях бере початок річка Ґанґ.
  • 7. Історичний розвиток У III тис. до н.е. виникла Хараппська цивілізація. Великі держави існували і в наступні століття. Серед них Магадха, держава Ґуптів, Делійський султанат, держава Великих Моґолів.Після занепаду держави Великих Моґолів, французами, голландцями і англійцями були створені укріплені пункти. З середини XVIII ст. почалось безпосереднє завоювання країни. Внаслідок чого британці змогли підкорити собі всю Індію. Після другої світової війни країна одержала статус домініону. У 1947 відбувся поділ на Пакистан і індуську Індію. У 1950р. отримала незалежність.
  • 8. НаселенняСередній вік індійців – 24,1 рікТривалість життя – 64,2 рокиГустота населення 332особи/км2Проживає більше ніж 300 народів і народностейІснує кастова нерівністьІндуїзм сповідують 80% населення, іслам – 14%, також популярні сикхизм, християнство, буддизмБільше 70% населення проживає в селах, в більшості з яких немає електрикиЄ 30 міст-мільйонерів(Бомбей-17,34 млн осіб; Колката-14,36 млн осіб; Делі-13 млн осіб)
  • 9. Нью- Делі – столиця Індії.У межах міста розташовані 1300 палаців, фортець, гробниць. Символи міста – найбільший у світі мінарет Кутб-Мінар, а також Червоний форт. Мумбай – один із вузлових економічних центрів Індії. Тут рознашований великий порт, підприємства машинобудування. Поблизу міста працює АЕС Тарапур.Бомбей - центр індійської кіноіндустрії. Колката – адміністративний центр штату Західна Бенґалія. Тут розвинена джутова, бавовняна і харчова промисловості. У Колкаті розташований найбільший порт Індії, а також єдиний у країні метрополітен.
  • 10. Мумбай – центр кіноіндустрії
  • 13. Культура Джерелом відомостей про ранній період історіїкультури є Веди. До трохи молодших, але неменш значних здобутків належать дві епічніпоеми “Магабхарата” і “Рамаяна”. МавзолейТадж-Махал, розташований у місті Агра, -одназ найкрасивіших пам'яток Індії. На заходікраїни розташований печерний буддиськиймонастир Аджанта. Саме в Індії впершез'явилися шахи. Відомим у світі є Індійськийчай.
  • 16. Так вирощують і збирають Індійський чай
  • 18. ГосподарствоЧверть національного багатства дає сільськегосподарство, у якому зайнята найбільша кількістьтрудових ресурсів. Головна культура – рис, друге місцепосідає пшениця, також просо, кукурудза, джут, цукроватростина і бавовник. Особливе місце посідає чай. Індія –найбільший виробник та експортер чаю. Країна посідає одне зпровідних місць усвіті за поголів’ям великої рогатої худоби. Дотрадиційних галузей належать легка, харчова і алмазнапромисловості. Індія посідає І-ше місце у світі за кількістюоброблюваних за рік алмазів. Сучасна Індія виробляє вертольоти,автомобілі,вагони і судна, трактори і надзвукові літаки. Головнуроль у внутрішніх перевезеннях відіграють залізниці.
  • 20. Корови, які живуть на вулицях Індії
  • 21. Мавпи, які живуть на вулицях Індії