ݺߣ

ݺߣShare a Scribd company logo
Урок _____ Дата _______ 
Тема: Формули та об’єктиWordArt в тексті. 
Мета: навчитись додавати об’єкти графічних типів в текстовий документ; 
розвивати логічне мислення; 
виховувати культуру поведінки за комп’ютером та культуру мовлення. Профорієнтаційне 
виховання учнів. 
Обладнання: комп’ютерний клас, проектор, екран. 
Програмне забезпечення: Microsoft Office. 
Тип уроку: комбінований урок 
Інструктаж: інструктаж з техніки безпеки на робочих місцях з ПК. 
План уроку 
I Організаційна частина. 1хв. 
II Мотивація навчальної діяльності. 3 хв. 
III Повідомлення теми і завдань уроку. 1-2 хв. 
IV Теоретична частина уроку. Фізхвилинка. 15 хв. 
V Практична частина уроку. Закріплення набутих знань. 
Правила виконання практичної роботи. Інструктаж з ТБ. 
20 хв. 
VI Підведення підсумків уроку. Рефлексія. Оцінювання. 3 хв. 
VII Домашнє завдання 1 хв. 
Хід уроку 
І. Організаційна частина. 
1. Привітання з учнями 
2. Перевірка присутності учнів на уроці. Перевірка наявності практичних зошитів. Перевірка 
наявності виконання домашнього завдання. 
ІІ. Мотивація навчальної діяльності. 
Питання до класу: 
Що таке редагування тексту? 
Що ми називаємо фрагментом тексту? 
Які панелі інструментів були вами використанні для додавання зображення в текст? 
Як підключити? 
Як ви вводити математичні , фізичні, хімічні записи в текст? (індекси, дробі тощо) 
ІII. Повідомлення теми і завдань уроку. 
Тема уроку – «Формули та об’єктиWordArt в тексті» 
IV. Теоретична частина уроку. Фізхвилинка. 
Додавання формул: Вставка – Обьект – Microsoft Equation 3.0 
2 4 
x = - b + b - × a × 
c 
1 
2 
× 
a 
Використовувати відкришуюся панель: 
1
Microsoft Equation 
3.0 
Додавання графічного тексту: піктограма добавить WordArt 
Створення рамки: вибрати Формат – Границы и заливка (Microsoft Word 3) 
Разметка страницы – Границы страниц (Microsoft word 7-10) 
При роботі з об’єктом присутня панель інструментів WordArt або її можна 
самостійно включити Вид – панели инструментов – WordArt. 
V. Практична частина уроку. Закріплення набутих знань. 
Правила виконання практичної роботи. Інструктаж з ТБ. 
Практична робота 4. «Формули та об’єктиWordArt в тексті.» 
Робочий зошит. 10 клас. Практична робота 1.5. 
VІ. Підведення підсумків уроку. Рефлексія. Оцінювання. 
VII. Домашнє завдання 
Д/з. п.__. Прочитати. Вивчити конспект. 
Підготувати Візитку про себе. Ввести фізичні(хімічні) формули в документ. 
2

More Related Content

What's hot (6)

Календарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
Календарне планування 8 клас - Інформатика - LazarusКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
VsimPPTX
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
VsimPPTX
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
VsimPPT
4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор
4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор
4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор
Дмитро Загура
Programa digital
Programa digitalPrograma digital
Programa digital
institut
тема5
тема5тема5
тема5
Iren50
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
Календарне планування 8 клас - Інформатика - LazarusКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Lazarus
VsimPPTX
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
VsimPPTX
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - PythonКалендарне планування 8 клас - Інформатика - Python
Календарне планування 8 клас - Інформатика - Python
VsimPPT
4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор
4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор
4 клас. Корнієнко. Урок 5. Тексти і текстовий редактор
Дмитро Загура
Programa digital
Programa digitalPrograma digital
Programa digital
institut

Viewers also liked (20)

Poster Espa2006
Poster Espa2006Poster Espa2006
Poster Espa2006
Carlos Manuel Estévez Valcárcel
Guacho sagñay maría de los ángeles. Manejo de wordGuacho sagñay maría de los ángeles. Manejo de word
Guacho sagñay maría de los ángeles. Manejo de word
mary_gs19
LA RADIOLA RADIO
LA RADIO
guesta33633
éééé
éé
rco35
вітаємо учасників
вітаємо учасниківвітаємо учасників
вітаємо учасників
73682466
Estructura atomica de la materiaEstructura atomica de la materia
Estructura atomica de la materia
andresypp
Cirque pinder ce2Cirque pinder ce2
Cirque pinder ce2
cdisacrecoeur76
Research corporations and non profits (1)
Research corporations and non profits (1)Research corporations and non profits (1)
Research corporations and non profits (1)
CGus
III Reunión Científica El Gusto de InvestigarIII Reunión Científica El Gusto de Investigar
III Reunión Científica El Gusto de Investigar
smestref
tableaux_ECCtableaux_ECC
tableaux_ECC
nicolecomeau
Search path7
Search path7Search path7
Search path7
kstremmel
Ruta de viaje: Costa de Uruguay Programatusviajes.comRuta de viaje: Costa de Uruguay Programatusviajes.com
Ruta de viaje: Costa de Uruguay Programatusviajes.com
Programatusviajes.com
Guacho sagñay marìa de los àngeles   caracteristicas de pcGuacho sagñay marìa de los àngeles   caracteristicas de pc
Guacho sagñay marìa de los àngeles caracteristicas de pc
mary_gs19
Momo l'écureilMomo l'écureil
Momo l'écureil
martatena
Plantilla plan unidad_introduccionPlantilla plan unidad_introduccion
Plantilla plan unidad_introduccion
Myriam Gaby
World war one
World war oneWorld war one
World war one
misterpeterjones
Mdia p3-06-transport-goods-150420
Mdia p3-06-transport-goods-150420Mdia p3-06-transport-goods-150420
Mdia p3-06-transport-goods-150420
Peter Burgess
  Instrumentación  y control   bajada aulica  Instrumentación  y control   bajada aulica
Instrumentación y control bajada aulica
tecnologiaifdjme
урок 11 6 клас копия
урок  11 6 клас   копияурок  11 6 клас   копия
урок 11 6 клас копия
Helen Pata
зимуючі птахи
зимуючі птахизимуючі птахи
зимуючі птахи
tetiana908
Guacho sagñay maría de los ángeles. Manejo de wordGuacho sagñay maría de los ángeles. Manejo de word
Guacho sagñay maría de los ángeles. Manejo de word
mary_gs19
LA RADIOLA RADIO
LA RADIO
guesta33633
éééé
éé
rco35
вітаємо учасників
вітаємо учасниківвітаємо учасників
вітаємо учасників
73682466
Estructura atomica de la materiaEstructura atomica de la materia
Estructura atomica de la materia
andresypp
Cirque pinder ce2Cirque pinder ce2
Cirque pinder ce2
cdisacrecoeur76
Research corporations and non profits (1)
Research corporations and non profits (1)Research corporations and non profits (1)
Research corporations and non profits (1)
CGus
III Reunión Científica El Gusto de InvestigarIII Reunión Científica El Gusto de Investigar
III Reunión Científica El Gusto de Investigar
smestref
tableaux_ECCtableaux_ECC
tableaux_ECC
nicolecomeau
Ruta de viaje: Costa de Uruguay Programatusviajes.comRuta de viaje: Costa de Uruguay Programatusviajes.com
Ruta de viaje: Costa de Uruguay Programatusviajes.com
Programatusviajes.com
Guacho sagñay marìa de los àngeles   caracteristicas de pcGuacho sagñay marìa de los àngeles   caracteristicas de pc
Guacho sagñay marìa de los àngeles caracteristicas de pc
mary_gs19
Momo l'écureilMomo l'écureil
Momo l'écureil
martatena
Plantilla plan unidad_introduccionPlantilla plan unidad_introduccion
Plantilla plan unidad_introduccion
Myriam Gaby
Mdia p3-06-transport-goods-150420
Mdia p3-06-transport-goods-150420Mdia p3-06-transport-goods-150420
Mdia p3-06-transport-goods-150420
Peter Burgess
  Instrumentación  y control   bajada aulica  Instrumentación  y control   bajada aulica
Instrumentación y control bajada aulica
tecnologiaifdjme
урок 11 6 клас копия
урок  11 6 клас   копияурок  11 6 клас   копия
урок 11 6 клас копия
Helen Pata
зимуючі птахи
зимуючі птахизимуючі птахи
зимуючі птахи
tetiana908

Similar to урок 5 формулы word art (20)

24
2424
24
Ірина Деренівська
Практичні роботи Word
Практичні роботи WordПрактичні роботи Word
Практичні роботи Word
oksana oksana
план конспект відкритий урок
план конспект відкритий урокплан конспект відкритий урок
план конспект відкритий урок
Мельник Наталія Володимирівна
Створення спеціальних об’єктів у текстовому документі
Створення спеціальних об’єктів у текстовому документіСтворення спеціальних об’єктів у текстовому документі
Створення спеціальних об’єктів у текстовому документі
tummenscool1
4 клас. Корнієнко. Урок 11. Вставлення зображень у текстовий документ
4 клас. Корнієнко. Урок 11. Вставлення зображень у текстовий документ4 клас. Корнієнко. Урок 11. Вставлення зображень у текстовий документ
4 клас. Корнієнко. Урок 11. Вставлення зображень у текстовий документ
Дмитро Загура
25
2525
25
Ірина Деренівська
План-конспект
План-конспект План-конспект
План-конспект
Вікторія Ганусич
Набір і форматування текстових документів
Набір і форматування текстових документівНабір і форматування текстових документів
Набір і форматування текстових документів
Ольга Гайворонська
блог Word
блог Wordблог Word
блог Word
marunasorokina
л п №4
л п №4л п №4
л п №4
marunasorokina
залік з теми текстовий редактор Word
залік з теми текстовий редактор Wordзалік з теми текстовий редактор Word
залік з теми текстовий редактор Word
Elena Kostesnko
створення спеціальних об’єктів у текстовому документі. робота з формулами
створення спеціальних об’єктів у текстовому документі. робота з формуламистворення спеціальних об’єктів у текстовому документі. робота з формулами
створення спеціальних об’єктів у текстовому документі. робота з формулами
Elena Kostesnko
20
2020
20
Ірина Деренівська
Практичні роботи Word
Практичні роботи WordПрактичні роботи Word
Практичні роботи Word
oksana oksana
Створення спеціальних об’єктів у текстовому документі
Створення спеціальних об’єктів у текстовому документіСтворення спеціальних об’єктів у текстовому документі
Створення спеціальних об’єктів у текстовому документі
tummenscool1
4 клас. Корнієнко. Урок 11. Вставлення зображень у текстовий документ
4 клас. Корнієнко. Урок 11. Вставлення зображень у текстовий документ4 клас. Корнієнко. Урок 11. Вставлення зображень у текстовий документ
4 клас. Корнієнко. Урок 11. Вставлення зображень у текстовий документ
Дмитро Загура
Набір і форматування текстових документів
Набір і форматування текстових документівНабір і форматування текстових документів
Набір і форматування текстових документів
Ольга Гайворонська
залік з теми текстовий редактор Word
залік з теми текстовий редактор Wordзалік з теми текстовий редактор Word
залік з теми текстовий редактор Word
Elena Kostesnko
створення спеціальних об’єктів у текстовому документі. робота з формулами
створення спеціальних об’єктів у текстовому документі. робота з формуламистворення спеціальних об’єктів у текстовому документі. робота з формулами
створення спеціальних об’єктів у текстовому документі. робота з формулами
Elena Kostesnko

урок 5 формулы word art

  • 1. Урок _____ Дата _______ Тема: Формули та об’єктиWordArt в тексті. Мета: навчитись додавати об’єкти графічних типів в текстовий документ; розвивати логічне мислення; виховувати культуру поведінки за комп’ютером та культуру мовлення. Профорієнтаційне виховання учнів. Обладнання: комп’ютерний клас, проектор, екран. Програмне забезпечення: Microsoft Office. Тип уроку: комбінований урок Інструктаж: інструктаж з техніки безпеки на робочих місцях з ПК. План уроку I Організаційна частина. 1хв. II Мотивація навчальної діяльності. 3 хв. III Повідомлення теми і завдань уроку. 1-2 хв. IV Теоретична частина уроку. Фізхвилинка. 15 хв. V Практична частина уроку. Закріплення набутих знань. Правила виконання практичної роботи. Інструктаж з ТБ. 20 хв. VI Підведення підсумків уроку. Рефлексія. Оцінювання. 3 хв. VII Домашнє завдання 1 хв. Хід уроку І. Організаційна частина. 1. Привітання з учнями 2. Перевірка присутності учнів на уроці. Перевірка наявності практичних зошитів. Перевірка наявності виконання домашнього завдання. ІІ. Мотивація навчальної діяльності. Питання до класу: Що таке редагування тексту? Що ми називаємо фрагментом тексту? Які панелі інструментів були вами використанні для додавання зображення в текст? Як підключити? Як ви вводити математичні , фізичні, хімічні записи в текст? (індекси, дробі тощо) ІII. Повідомлення теми і завдань уроку. Тема уроку – «Формули та об’єктиWordArt в тексті» IV. Теоретична частина уроку. Фізхвилинка. Додавання формул: Вставка – Обьект – Microsoft Equation 3.0 2 4 x = - b + b - × a × c 1 2 × a Використовувати відкришуюся панель: 1
  • 2. Microsoft Equation 3.0 Додавання графічного тексту: піктограма добавить WordArt Створення рамки: вибрати Формат – Границы и заливка (Microsoft Word 3) Разметка страницы – Границы страниц (Microsoft word 7-10) При роботі з об’єктом присутня панель інструментів WordArt або її можна самостійно включити Вид – панели инструментов – WordArt. V. Практична частина уроку. Закріплення набутих знань. Правила виконання практичної роботи. Інструктаж з ТБ. Практична робота 4. «Формули та об’єктиWordArt в тексті.» Робочий зошит. 10 клас. Практична робота 1.5. VІ. Підведення підсумків уроку. Рефлексія. Оцінювання. VII. Домашнє завдання Д/з. п.__. Прочитати. Вивчити конспект. Підготувати Візитку про себе. Ввести фізичні(хімічні) формули в документ. 2