ݺߣ

ݺߣShare a Scribd company logo
Тема: Електричний струм. Джерела електричного струму»
Мета:
навчальна: сформувати поняття електричного струму, виявити умови його
існування, з’ясувати роль джерела струму в електричному колі та розглянути
принцип їх дії,.
розвивальна: формувати діалектико-матеріалістичний світогляд учнів,
розкрити практичне застосування матеріалу,
виховна: виховувати в учнів вміння спілкуватися, працювати у групах,
сприяти розумінню необхідності дотримання правил безпеки під час
користування електроприладами.
Тип уроку: урок отримання нових знань
Обладнання: електричні прилади для складання електричного кола, джерела
електричного струму, мультимедійний проектор, презентації вчителя та
учнів
Структура уроку:
1. Організаціонно-вступна частина 1 хв
2. Повідомлення теми, мети та очікуваних результатів. 2 хв
3. Актуалізація опорних знань та умінь учнів. Мотивація 10 хв
4. Вивчення нового матеріалу 20 хв
5. Узагальнення знань. 5 хв
6. Підсумки уроку 5 хв
7. Домашнє завдання 2 хв
Хід уроку
1.Організаціонно-вступна частина
привітання
створення робочого настрою
2. Повідомлення теми, мети та очікуваних результатів.
3.Актуалізація опорних знань та умінь учнів.
Робота в групах:
Питання першої групи
1. Причини виникнення цього явища називають електричною силою.
2. Дослідження цього явища показали, що під час взаємодії тіл,
заряджається кожне з них.
3. Це явище виникає в разі натирання одних тіл іншими.
4. Явище, в результаті якого тіла набувають властивості притягувати інші
тіла називають…
Відповідь електризація
Питання другої групи
1. Тіла набувають його в результаті взаємодії.
2. Його вимірюють за допомогою електрометра або електроскопа.
3. Його одиниця вимірювання Кл. – на честь французького вченого
Шарля Кулона.
4. Він характеризує здатність заряджених частинок до електромагнітних
взаємодій і визначає їх інтенсивність…
5. Відповідь:електричний заряд
Питання третьої групи
1. Його існування установили видатні англійські вчені М. Фарадей, Дж.
Максвел.
2. Висновки щодо його існування можна зробити, розглядаючи його дію.
3. Воно діє з певною силою на різноманітні зарядженні тіла, що
перебувають у ньому.
4. Воно існує навколо заряджених тіл чи частинок…
Відповідь:електричне поле
Питання четвертої групи
1. Він є найважливішим законом електрики.
2. Над ним працював фізик та інженер, який дослідив силу взаємодії між
зарядженими тілами.
3. У 1785р. цей вчений сформулював закон взаємодії, названий його
ім’ям.
4. Відповідно до цього закону сила взаємодії заряджених нерухомих тіл
прямо пропорційна значеним їхніх зарядів і обернено пропорційна
квадрату відстані між ними.
Відповідь: закон Кулона
Слово вчителя: Розглянемо явище електризації розв’язавши якісні задачі
(Оцінюється в 2 бали)
Задача 1.Після посадки в аеропорту до літака, не відразу приставляють
металевий трап, а спочатку опускають на землю металевий трос, з’єднаний з
корпусом. Для чого це роблять?
Відповідь:Літаки електризуються в наслідок взаємодії з повітрям та хмарами.
Електричний заряд корпуса літака упродовж польоту в хмарах і під час
опадів зі збільшенням швидкості значно зростає. Тому корпус літака
розряджають. Оскільки може статися електричний розряд і виникне пожежа
Задача 2.Чому на автозаправках не дозволяють заливати бензин у пластикові
каністри, а дозволяють тільки у металеві.
Відповідь: цього не можна роботи,тому що пластмас – діелектрик. Через
тертя бензину може утворитися вибух, а в металевих – заряд виштовхнутий
на поверхню піде у землю.
Задача 3.Газета «Известия» 2 березня 1969р. розташувала наступний
репортаж: «… У Швеції зараз стоїть дуже суха погода і при цьому
спостерігається цікаве явище… вітаємося за руку, як раптом тебе б’є струм,
взявся за якийсь металевий предмет - знов удар».
Відповідь: Повітря Скандинавії настільки сухе, що статистична електрика не
йде із організму, а накопичується у ньому у великих кількостях.
3.Мотивація навчальної діяльності .Слово вчителя: Ще древнім римлянам
було відомо, що морські скати мають дивовижну здатність влучати на
відстані в дрібних риб, крабів та восьминогів. Вони, випадково пропливаючи
біля ската, раптом починали конвульсивно тіпатися й одразу завмирали.
Яким чином скат уколював свої жертви? (Їх убивав електричний струм, який
генерують спеціальні органи ската.)Що ж таке електричний струм? На це
питання дасть відповідь наша тема: «Електричний струм. Дії електричного
струму»
4. Вивчення нового матеріалу
Слово вчителя: Сьогодні важко уявити життя без широкого використання
електричного струму. Він живить радіоприймачі і телевізори, комп’ютери і
двигуни електропотягів, допомагає готувати їжу й лікує певні хвороби тощо.
Що ж таке електричний струм? Відповідь на це питання ми знайдемо на
цьому уроці.
Робота з підручником. Учням пропонується 4 питання (2 бали)
Питання 1 Яка будова атому?
Питання 2. Охарактеризувати електрон
Питання 3. Охарактеризувати протон
Питання 4. Охарактеризувати йони
Слово вчителя: За звичайних умов у шматку металу електричний струм не
спостерігається. А як його можна виявити?
При існуванні різних видів електричного струму для них є спільною магнітна
дія, яку ми дослідимо повторивши дослід Ерстеда.
Демонстрація досліду Ерстеда: Над магнітною стрілкою розміщуємо
провідник, до якого приєднується гальванічний елемент. У разі вмикання
струму магнітна стрілка відхиляється – спостерігається магнітна дія струму.
Саме наявність магнітної дії і є тією властивістю, що дає змогу говорити про
наявність електричного струму.
Кожній групі пропонується питання (2 бали)
Питання 1. З якого матеріалу провідник, з чого він складається?
Відповідь. Металеві провідники мають кристалічні гратки, що утворюються з
позитивно заряджених іонів. Між цими іонами хаотично рухаються вільні
електрони.
Питання 2. За яких умов у металевому провіднику виникає струм.?
Відповідь. У металевому провіднику струм виникає тоді, коли до нього
приєднали джерело струму.
Питання 3. Слово струм походить від слова струмок, тобто тече – рухається
в одному напрямку. Як ви гадаєте що, саме рухається в металевому
провіднику. (Які вільні частинки є у металі, що змогли б рухатися).
Відповідь. На заряджені частинки металу діють електричні сили: в одному
напрямі на позитивно заряджені частинки, а в протилежному – на негативно
заряджені. Але йони кристалічних граток у металі вільно рухатися не
можуть, то рухаються вільні електрони.
Питання 4. Порівняйте електричний струм з річкою за планом, та зробіть
висновок, що необхідно для виникнення електричного струму.
А) Як називається початок річки? А з чого починається електричний струм?
Б) Чи можете ви сказати, що рух води нагадує рух електронів?
В) По чому тече вода у річці? А по чому тече струм?
Відповідь: Висновок: Для існування електричного струму необхідно джерело
струму, провідник, та заряджені частинки, які рухаються завдяки електричної
силі.
Слово вчителяЕлектричний струм – напрямлений рух заряджених частинок
або заряджених тіл.
1. Електрична енергія найбільш універсальна, вона легко перетворюється в
механічну, теплову, хімічну, світлову тощо.
2.Електричну енергію зручно розподіляти між різноманітними споживачами.
3.Електричну енергію можна досить просто передавати на великі відстані без
значних затрат.
Перегляд презентації 1. Електрифікація України.
Перегляд презентації 2. «Споживання електричної енергії»
Презентація 3. Природні електричні явища
Презентація 4. Альтернативні джерела енергії.
5.Узагальнення знань.
Слово вчителя: Пропоную у вигляді гри повторити основні поняття вивчені
на уроці
Вам потрібно знайти чотири слова, відповідні до теми.
6.Оцінювання роботи учнів
Учні підраховують кількість балів та визначають, оцінки. (Найбільша
кількість балів, яку можуть набрати учні - 12)
7.Підсумки уроку. Рефлексія.
Закінчить фразу:
Я зрозумів, що…..
Я запам’ятав, що…
Мені на уроці…
3.Електричну енергію можна досить просто передавати на великі відстані без
значних затрат.
Перегляд презентації 1. Електрифікація України.
Перегляд презентації 2. «Споживання електричної енергії»
Презентація 3. Природні електричні явища
Презентація 4. Альтернативні джерела енергії.
5.Узагальнення знань.
Слово вчителя: Пропоную у вигляді гри повторити основні поняття вивчені
на уроці
Вам потрібно знайти чотири слова, відповідні до теми.
6.Оцінювання роботи учнів
Учні підраховують кількість балів та визначають, оцінки. (Найбільша
кількість балів, яку можуть набрати учні - 12)
7.Підсумки уроку. Рефлексія.
Закінчить фразу:
Я зрозумів, що…..
Я запам’ятав, що…
Мені на уроці…

More Related Content

What's hot (17)

DOC
Альернативні джерела струму
gannafilozof
PPT
Презентація до уроку "Закон Джоуля - Ленца"
sveta7940
PPT
Електричний струм у різних середовищах
sveta7940
PPT
Презентація:Струм у різних середовищах
sveta7940
PDF
11 f s_ua
4book
PPT
Тема електричний струм (узагальнюючий урок)
zubova
PPTX
Електричний струм
Anatolii Barannik
PPTX
Сила струму. Вимірювання сили струму
zubova
PPT
Методичні особливості викладання та «підводні камені» розділу «Електричні явища»
Електронні книги Ранок
PPT
Презентация
Roman007911
PPT
струм в електролітах
olga_ruo
PPT
струм у металах урок 1
olga_ruo
PPT
Презентація до уроку"Електричний струм.Джерела електричного струму."(8 клас)
sveta7940
PPTX
урок 36. електричний струм у напівпровідниках
School5uman
PPT
електростатика111
wyklyuk
PDF
Fizika 11-klas-sirotyuk-2011
freegdz
DOCX
Тема: Узагальнюючий урок по темі: Електричний струм у різних середовищах"
Светлана Олейник
Альернативні джерела струму
gannafilozof
Презентація до уроку "Закон Джоуля - Ленца"
sveta7940
Електричний струм у різних середовищах
sveta7940
Презентація:Струм у різних середовищах
sveta7940
11 f s_ua
4book
Тема електричний струм (узагальнюючий урок)
zubova
Електричний струм
Anatolii Barannik
Сила струму. Вимірювання сили струму
zubova
Методичні особливості викладання та «підводні камені» розділу «Електричні явища»
Електронні книги Ранок
Презентация
Roman007911
струм в електролітах
olga_ruo
струм у металах урок 1
olga_ruo
Презентація до уроку"Електричний струм.Джерела електричного струму."(8 клас)
sveta7940
урок 36. електричний струм у напівпровідниках
School5uman
електростатика111
wyklyuk
Fizika 11-klas-sirotyuk-2011
freegdz
Тема: Узагальнюючий урок по темі: Електричний струм у різних середовищах"
Светлана Олейник

Viewers also liked (6)

PPTX
CASA UASSC Meeting May 2016- Presentation by Industry Chair, Terry Martin
Terrence Martin (PhD)
PPTX
Presentation at Dalby Drone Show 26 Sep- Dr Terry Martin
Terrence Martin (PhD)
PPTX
Lets Stop Faffing Around-Risk and UAV Integration
Terrence Martin (PhD)
PPTX
Overview of the JARUS Specific Operations Risk Assessment Process
Terrence Martin (PhD)
PPTX
Terry Martin - CASA UAS Standards Committee Meeting Nov 2016
Terrence Martin (PhD)
PDF
Task force part 6 b_split
Terrence Martin (PhD)
CASA UASSC Meeting May 2016- Presentation by Industry Chair, Terry Martin
Terrence Martin (PhD)
Presentation at Dalby Drone Show 26 Sep- Dr Terry Martin
Terrence Martin (PhD)
Lets Stop Faffing Around-Risk and UAV Integration
Terrence Martin (PhD)
Overview of the JARUS Specific Operations Risk Assessment Process
Terrence Martin (PhD)
Terry Martin - CASA UAS Standards Committee Meeting Nov 2016
Terrence Martin (PhD)
Task force part 6 b_split
Terrence Martin (PhD)
Ad

Similar to Урок:"Електричний струм.Джерела електричного струму" (20)

PDF
фізика, 11 клас рівень стандарту,
School5uman
PDF
vevsvd
Sergii Perun
PDF
Fizyka 11-klas-syrotjuk
kreidaros1
PDF
11
klas11
PDF
Fizika 11-klas-sirotyuk-2011
freegdz
PDF
11 f s_ua
UA1011
DOC
Електрична напруга. Вольтметр. Вимірювання напруги.
sveta7940
DOC
Урок:"Джерела електричного струму"
sveta7940
DOC
Урок:"Електричний струм.Джерела електричного струму"
sveta7940
DOC
лекція 1
cit-cit
PDF
лекція 1
cit-cit
PDF
лекція 1
cit-cit
PDF
Розробка циклу уроків по темі " Електричне поле"
sveta7940
PDF
Розробки уроків по темі " Електричне поле"
sveta7940
PDF
Теоретичний матеріал електротехнічні роботи
Andy Levkovich
DOCX
Урок-гра:"Електричний струм" (узагальнення та систематизація знань)
sveta7940
DOCX
Узагальнення і систематизація знань з теми "Електричний струм"
sveta7940
PDF
Fizyka 11-klas-korshak
kreidaros1
PDF
11 f k_u
UA1011
PDF
11
klas11
фізика, 11 клас рівень стандарту,
School5uman
Fizyka 11-klas-syrotjuk
kreidaros1
Fizika 11-klas-sirotyuk-2011
freegdz
11 f s_ua
UA1011
Електрична напруга. Вольтметр. Вимірювання напруги.
sveta7940
Урок:"Джерела електричного струму"
sveta7940
Урок:"Електричний струм.Джерела електричного струму"
sveta7940
лекція 1
cit-cit
лекція 1
cit-cit
лекція 1
cit-cit
Розробка циклу уроків по темі " Електричне поле"
sveta7940
Розробки уроків по темі " Електричне поле"
sveta7940
Теоретичний матеріал електротехнічні роботи
Andy Levkovich
Урок-гра:"Електричний струм" (узагальнення та систематизація знань)
sveta7940
Узагальнення і систематизація знань з теми "Електричний струм"
sveta7940
Fizyka 11-klas-korshak
kreidaros1
11 f k_u
UA1011
Ad

More from sveta7940 (20)

PPT
Узагальнення знань по темі "Основні класи неорганічних сполук"
sveta7940
DOCX
Портфоліо по звітах (проведення кейсів-уроків) 2017 рік
sveta7940
PPT
Генетичний звязок між класами неорганічних сполук
sveta7940
DOC
Генетичний зв’язок між класами неорганічних сполук
sveta7940
PPT
Вода в організмах
sveta7940
PPT
Глобальні проблеми людства
sveta7940
PPT
Екологічна проблема людства:Кислотні дощі
sveta7940
PPT
Колообіг води
sveta7940
PPT
Цікаві факти про воду
sveta7940
DOCX
"Інструктаж з БЖД. Взаємодія води з оксидами та простими речовинами. Поняття ...
sveta7940
DOC
«Чорнобильська катастрофа, ліквідація її наслідків. екологічні проблеми ядерн...
sveta7940
PPT
Чи мирний атом
sveta7940
PPT
Тим, хто вчить фізику
sveta7940
PPT
Українська ядерна енергетика – молода галузь
sveta7940
DOC
Розвиток ядерної енергетики в Україні. Екологічні проблеми ядерної енергетики
sveta7940
PPT
Побудова фігур за даними точками на координатній площині
sveta7940
DOC
Координатна площина
sveta7940
PPT
Координатна площина
sveta7940
DOC
Координатна площина
sveta7940
PPT
Розв"язування задач на відсотки
sveta7940
Узагальнення знань по темі "Основні класи неорганічних сполук"
sveta7940
Портфоліо по звітах (проведення кейсів-уроків) 2017 рік
sveta7940
Генетичний звязок між класами неорганічних сполук
sveta7940
Генетичний зв’язок між класами неорганічних сполук
sveta7940
Вода в організмах
sveta7940
Глобальні проблеми людства
sveta7940
Екологічна проблема людства:Кислотні дощі
sveta7940
Колообіг води
sveta7940
Цікаві факти про воду
sveta7940
"Інструктаж з БЖД. Взаємодія води з оксидами та простими речовинами. Поняття ...
sveta7940
«Чорнобильська катастрофа, ліквідація її наслідків. екологічні проблеми ядерн...
sveta7940
Чи мирний атом
sveta7940
Тим, хто вчить фізику
sveta7940
Українська ядерна енергетика – молода галузь
sveta7940
Розвиток ядерної енергетики в Україні. Екологічні проблеми ядерної енергетики
sveta7940
Побудова фігур за даними точками на координатній площині
sveta7940
Координатна площина
sveta7940
Координатна площина
sveta7940
Координатна площина
sveta7940
Розв"язування задач на відсотки
sveta7940

Урок:"Електричний струм.Джерела електричного струму"

  • 1. Тема: Електричний струм. Джерела електричного струму» Мета: навчальна: сформувати поняття електричного струму, виявити умови його існування, з’ясувати роль джерела струму в електричному колі та розглянути принцип їх дії,. розвивальна: формувати діалектико-матеріалістичний світогляд учнів, розкрити практичне застосування матеріалу, виховна: виховувати в учнів вміння спілкуватися, працювати у групах, сприяти розумінню необхідності дотримання правил безпеки під час користування електроприладами. Тип уроку: урок отримання нових знань Обладнання: електричні прилади для складання електричного кола, джерела електричного струму, мультимедійний проектор, презентації вчителя та учнів Структура уроку: 1. Організаціонно-вступна частина 1 хв 2. Повідомлення теми, мети та очікуваних результатів. 2 хв 3. Актуалізація опорних знань та умінь учнів. Мотивація 10 хв 4. Вивчення нового матеріалу 20 хв 5. Узагальнення знань. 5 хв 6. Підсумки уроку 5 хв 7. Домашнє завдання 2 хв Хід уроку 1.Організаціонно-вступна частина привітання створення робочого настрою 2. Повідомлення теми, мети та очікуваних результатів. 3.Актуалізація опорних знань та умінь учнів. Робота в групах: Питання першої групи 1. Причини виникнення цього явища називають електричною силою. 2. Дослідження цього явища показали, що під час взаємодії тіл, заряджається кожне з них. 3. Це явище виникає в разі натирання одних тіл іншими.
  • 2. 4. Явище, в результаті якого тіла набувають властивості притягувати інші тіла називають… Відповідь електризація Питання другої групи 1. Тіла набувають його в результаті взаємодії. 2. Його вимірюють за допомогою електрометра або електроскопа. 3. Його одиниця вимірювання Кл. – на честь французького вченого Шарля Кулона. 4. Він характеризує здатність заряджених частинок до електромагнітних взаємодій і визначає їх інтенсивність… 5. Відповідь:електричний заряд Питання третьої групи 1. Його існування установили видатні англійські вчені М. Фарадей, Дж. Максвел. 2. Висновки щодо його існування можна зробити, розглядаючи його дію. 3. Воно діє з певною силою на різноманітні зарядженні тіла, що перебувають у ньому. 4. Воно існує навколо заряджених тіл чи частинок… Відповідь:електричне поле Питання четвертої групи 1. Він є найважливішим законом електрики. 2. Над ним працював фізик та інженер, який дослідив силу взаємодії між зарядженими тілами. 3. У 1785р. цей вчений сформулював закон взаємодії, названий його ім’ям. 4. Відповідно до цього закону сила взаємодії заряджених нерухомих тіл прямо пропорційна значеним їхніх зарядів і обернено пропорційна квадрату відстані між ними. Відповідь: закон Кулона Слово вчителя: Розглянемо явище електризації розв’язавши якісні задачі (Оцінюється в 2 бали)
  • 3. Задача 1.Після посадки в аеропорту до літака, не відразу приставляють металевий трап, а спочатку опускають на землю металевий трос, з’єднаний з корпусом. Для чого це роблять? Відповідь:Літаки електризуються в наслідок взаємодії з повітрям та хмарами. Електричний заряд корпуса літака упродовж польоту в хмарах і під час опадів зі збільшенням швидкості значно зростає. Тому корпус літака розряджають. Оскільки може статися електричний розряд і виникне пожежа Задача 2.Чому на автозаправках не дозволяють заливати бензин у пластикові каністри, а дозволяють тільки у металеві. Відповідь: цього не можна роботи,тому що пластмас – діелектрик. Через тертя бензину може утворитися вибух, а в металевих – заряд виштовхнутий на поверхню піде у землю. Задача 3.Газета «Известия» 2 березня 1969р. розташувала наступний репортаж: «… У Швеції зараз стоїть дуже суха погода і при цьому спостерігається цікаве явище… вітаємося за руку, як раптом тебе б’є струм, взявся за якийсь металевий предмет - знов удар». Відповідь: Повітря Скандинавії настільки сухе, що статистична електрика не йде із організму, а накопичується у ньому у великих кількостях. 3.Мотивація навчальної діяльності .Слово вчителя: Ще древнім римлянам було відомо, що морські скати мають дивовижну здатність влучати на відстані в дрібних риб, крабів та восьминогів. Вони, випадково пропливаючи біля ската, раптом починали конвульсивно тіпатися й одразу завмирали. Яким чином скат уколював свої жертви? (Їх убивав електричний струм, який генерують спеціальні органи ската.)Що ж таке електричний струм? На це питання дасть відповідь наша тема: «Електричний струм. Дії електричного струму» 4. Вивчення нового матеріалу Слово вчителя: Сьогодні важко уявити життя без широкого використання електричного струму. Він живить радіоприймачі і телевізори, комп’ютери і двигуни електропотягів, допомагає готувати їжу й лікує певні хвороби тощо. Що ж таке електричний струм? Відповідь на це питання ми знайдемо на цьому уроці. Робота з підручником. Учням пропонується 4 питання (2 бали) Питання 1 Яка будова атому? Питання 2. Охарактеризувати електрон Питання 3. Охарактеризувати протон
  • 4. Питання 4. Охарактеризувати йони Слово вчителя: За звичайних умов у шматку металу електричний струм не спостерігається. А як його можна виявити? При існуванні різних видів електричного струму для них є спільною магнітна дія, яку ми дослідимо повторивши дослід Ерстеда. Демонстрація досліду Ерстеда: Над магнітною стрілкою розміщуємо провідник, до якого приєднується гальванічний елемент. У разі вмикання струму магнітна стрілка відхиляється – спостерігається магнітна дія струму. Саме наявність магнітної дії і є тією властивістю, що дає змогу говорити про наявність електричного струму. Кожній групі пропонується питання (2 бали) Питання 1. З якого матеріалу провідник, з чого він складається? Відповідь. Металеві провідники мають кристалічні гратки, що утворюються з позитивно заряджених іонів. Між цими іонами хаотично рухаються вільні електрони. Питання 2. За яких умов у металевому провіднику виникає струм.? Відповідь. У металевому провіднику струм виникає тоді, коли до нього приєднали джерело струму. Питання 3. Слово струм походить від слова струмок, тобто тече – рухається в одному напрямку. Як ви гадаєте що, саме рухається в металевому провіднику. (Які вільні частинки є у металі, що змогли б рухатися). Відповідь. На заряджені частинки металу діють електричні сили: в одному напрямі на позитивно заряджені частинки, а в протилежному – на негативно заряджені. Але йони кристалічних граток у металі вільно рухатися не можуть, то рухаються вільні електрони. Питання 4. Порівняйте електричний струм з річкою за планом, та зробіть висновок, що необхідно для виникнення електричного струму. А) Як називається початок річки? А з чого починається електричний струм? Б) Чи можете ви сказати, що рух води нагадує рух електронів? В) По чому тече вода у річці? А по чому тече струм? Відповідь: Висновок: Для існування електричного струму необхідно джерело струму, провідник, та заряджені частинки, які рухаються завдяки електричної силі. Слово вчителяЕлектричний струм – напрямлений рух заряджених частинок або заряджених тіл. 1. Електрична енергія найбільш універсальна, вона легко перетворюється в механічну, теплову, хімічну, світлову тощо. 2.Електричну енергію зручно розподіляти між різноманітними споживачами.
  • 5. 3.Електричну енергію можна досить просто передавати на великі відстані без значних затрат. Перегляд презентації 1. Електрифікація України. Перегляд презентації 2. «Споживання електричної енергії» Презентація 3. Природні електричні явища Презентація 4. Альтернативні джерела енергії. 5.Узагальнення знань. Слово вчителя: Пропоную у вигляді гри повторити основні поняття вивчені на уроці Вам потрібно знайти чотири слова, відповідні до теми. 6.Оцінювання роботи учнів Учні підраховують кількість балів та визначають, оцінки. (Найбільша кількість балів, яку можуть набрати учні - 12) 7.Підсумки уроку. Рефлексія. Закінчить фразу: Я зрозумів, що….. Я запам’ятав, що… Мені на уроці…
  • 6. 3.Електричну енергію можна досить просто передавати на великі відстані без значних затрат. Перегляд презентації 1. Електрифікація України. Перегляд презентації 2. «Споживання електричної енергії» Презентація 3. Природні електричні явища Презентація 4. Альтернативні джерела енергії. 5.Узагальнення знань. Слово вчителя: Пропоную у вигляді гри повторити основні поняття вивчені на уроці Вам потрібно знайти чотири слова, відповідні до теми. 6.Оцінювання роботи учнів Учні підраховують кількість балів та визначають, оцінки. (Найбільша кількість балів, яку можуть набрати учні - 12) 7.Підсумки уроку. Рефлексія. Закінчить фразу: Я зрозумів, що….. Я запам’ятав, що… Мені на уроці…