2 клас 23 урок. Сервіси для перегляду зображень картин художників. Віртуаль...StAlKeRoVЗавантажити: http://file-space.org/files/get/NlBQJCWF9v/2-klas-23-urok-nov.rar.html
Джерело: http://leontyev.net
2 клас 23 урок. Сервіси для перегляду зображень картин художників. Віртуаль...StAlKeRoVЗавантажити: http://file-space.org/files/get/NlBQJCWF9v/2-klas-23-urok-nov.rar.html
Джерело: http://leontyev.net
5 клас. Морзе. Урок 14. Підсумковий урок з теми " Основи роботи з комп'ютером"Дмитро Загура
2 клас. Корнієнко. Урок 10. Призначення основних клавіш
1. Дата проведення: __.__________.20__р.
Конспект уроку №10
Тема. Призначення основних клавіш.
Мета:
навчальна: продовжити ознайомлення з клавіатурою; ознайомити з
клавішами Shift і Ctrl; сформувати вміння вводити символи, знаки
пунктуації та великі літери;
розвивальна: удосконалювати навички роботи з клавіатурою;
виховна: виховувати інтерес до вивчення інформатики.
Тип уроку: засвоєння новихзнань, формування вмінь.
Обладнаннята наочність:дошка, комп’ютери, підручники, презентація.
Програмне забезпечення: Сходинки до інформатики, Скарбниця знань,
GCompris.
Хід уроку
І. Організаційний етап
ІІ. Актуалізаціяопорних знань
Гра «хто більше»
Учні по черзі пригадують правила поведінки в комп’ютерному кабінеті та
правила правильної поставипід час роботиз клавіатурою, доповнюючиодинодного.
Учитель ставить запитання учням.
ІІІ. Мотивація навчальної діяльності
Методичний прийом «Так — ні»
Учитель загадує поняття, пов’язане з темою «Клавіатура». Це можуть бути
слова: клавіша, клавіатура, графічний редактор Блокнот, буква та інші на розсуд
учителя. Учні намагаються знайти відповідь, ставлячинавідні запитання, відповідати
на які слід лише «так» або «ні».
Учитель . Сьогодні ми продовжимо вивчати клавіатуру. Ознайомимося з
новими клавішами, дізнаємося, як набирати великі літери і знаки пунктуації. Ці
знання розширять наші можливості для роботи з комп’ютером.
IV. Вивчення нового матеріалу
Розповідь учителя (з демонструванням презентації на екрані)
Робота з підручником:§ 10.
V. Усвідомлення набутих знань
Роботав зошиті
Урок 10 ст. 20
VІ. Фізкультхвилинка
2. Я малюю зайчика для вас — раз! (Колові рухи руками над головою.)
Це у нього голова — два! (Руки покласти на голову.)
Це у нього вуха догори — три! (Підняти руки вгору.)
Це стирчить у нього хвостиксірий — чотири!(Повертати тулуб вправо, вліво.)
Це очиці весело горять — п’ять! (Руки до очей біноклем.)
1, 2, 3, 4, 5 — нам потрібно спочивать!
Тож піднімемо руки вгору
Та подивимось на зорі.
А тепер руки в боки —
Як зайчики — скоки, скоки.
VII. Формування вмінь та навичок
1) Повторення правилбезпечної поведінки за комп’ютером.
2) Інструктаж учителя.
Підручник ст. 32
3) Практичнаробота за комп’ютерами.
4) Вправи для очей.
Робота з клавіатурним тренажером
На роботу з клавіатурним тренажером можна відвести 5–7 хвилин для
розминки перед виконанням практичного завдання, щоб учні пригадали
розташування основних клавіш.
Практичне завдання
1. Відкрийте графічний редактор Блокнот.
2. Запишіть букви із вправи № 3 великими буквами.
3. Вилучіть зайві букви в словах.
4. Переставте букви так, щоб дістати слова, які описують предмети на
картинках.
5. Запишіть ці слова через кому, в кінці поставте крапку.
6. Вилучіть слово ТЕЛЕФОН.
7. Закрийте програму Блокнот.
8. Завершіть роботу комп’ютера.
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості
Вихідне положення — сісти на стілець.
Заплющити й розплющити очі. Повторити 3-4 рази. Виконувати в середньому
темпі.
VIII. Підбиття підсумків уроку