ݺߣ

ݺߣShare a Scribd company logo
Автор: СагиндыковаРаушан Рымгалиевна, учитель истории, КГУ СОШ №11
Организатор:Бисенова Гульназ Амангельдиновна
Сабақ № 27
Тақырыбы Азамат соғысы Қазақстанда(1918-1920 жж)
Мақсаты Қазақстандағы Азамат соғысы туралы толық мағұлмат алады,
түсініп оқуға, топпен тақырыптарды талдауға дағдыланады.
Жалпы мақсат Тақырыпты түсініп оқи білуге баулу. Тілін, сөздіккорын
дамыту арқылы сабаққа деген қызығушылығынарттыру
Күтілетін
нәтиже
Оқушылар тақырыптың мағынасынбіледі, түсінеді, өз
ойларын дәлелдеуге, топпен жұмыс істеуде пайдаланады
7 модульдің
қолданылуы
АКТ, « Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Оқыту үшін
бағалау және оқуды бағалау» «Сынитұрғыданойлауға
үйрету», «Оқытуды басқару және көшбасшылық»
Қолданылатын
әдіс-тәсілдер
Миға шабуыл, Кубизм, Деңгейлік тапсырма, тест
Қолданылатын
ресурстар
Электронды оқулық, постер, тақта, стикерлер, маркерлер
Ұйымдастыру
кезеңі
Тренинг
Оқушыларды топқа бөлу. топ
басшыларынсайлау.
Әр топқа бағалау парағын
тарату.
Топерережесін құру
Оқушылар топқа бөлініп, өз
топбасшыларынсайлайды.
Бағалау парағы арқылы
топбасшылар өз топ
мүшелерін бағалап отырады.
Сабақ кезеңдері Тапсырма Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардыңіс-
әрекеті
Біліу кезеңі
Қызығушылық
тарын ояту
Сұрақ-жауап
«Жылдар
сөйлейді» миға
шабуыл
Сұрақ-жауап арқылы
оқушыларды
диалогка түсіру
Слайдта берілген
сұрақтарғажауап
беру, топпен
тапсырманы орындау
Мұғалім берген
тапсырмасын
орындауарқылы
оқушылардың
Оқушылардың
сабаққа дайындығын
тексеру
Түсіну Электрондық
оқулықтағы
бейне ролик
Тақырыбы:
Азамат соғысы
әдісі бойынша жаңа
материалдарға
байланысты сұрақтар
беру арқылы жаңа
сабақтың
мақсаттарын
ашылып,
қалыптастыру
Оқушылар сабақ
мақсатын анықтайды
Мұғалімді тыңдау, өз
ойлары мен
пікірлерін айту
Қолдану «Топтастыру» Әр топқа тақырыпқа Берілген тапсырманы
арқылы жалпы
бүгінгі сабақты
меңгерту іс-
әрекетіне
байланысты
сабақта
қолдану
байланысты
математикалық
сұрақтар тарату. Әр
топ өз беттерінше
ақылдасып, топтаса
отырыпортақжауап
табады, соларқылы
тақырыптың
мағынасынашады
уақытылы орындау,
сұрақтарғанақты
жауап беру, топпен,
жеке дара
тапсырмаларды
орындайды,
нәтижесінде топтаса
отырыпортақжауап
табу керек
Талдау Деңгейлік
тапсырма
постермен
жұмыс
Өз ойларын
ортаға салады
сабақты
талдайды
Постермен жұмыс, өз
ойларын ортаға
салады, сабақта
талдайды
Топтарғажаңа
тақырып бойынша
толық меңгерту
мақсатында, өз
пікірлерін сурет
арқылы қорғайды, ол
үшін Кубизм әдісі
бойынша тақырыптар
таратылады
таратылады
Жинақтау Тақырыпты
қалай
меңгердім
тақтадағы Тест
тапсырмаларын
орындау, әр
дұрыс жауапқа
1 ұпай беріледі
Әр оқушы тест
жұмысы арқылы,
бүгінгі тақырыпты
қалай меңгергенін
белгілейді,
тақырыпты
жинақтайды
Оқушылар жеке тест
тапсырмасын
орындайды
Бағалау Өзін-өзі
бағалауы
(минут)
Бағалау парағын
қадағалау
Топты бағалау
Өзін-өзі бағалау
Рефлексия Стикерлерді
толтыру
Оқушыларға стикер
толтыруға ұсыну
Ұсынылған стикерді
толтыру
Үй тапсырмасы Өткен тақырыпты
оқу, талдау. ҰБТ-ға
дайындықбарысында
Азамат соғысы
тақырыбы бойынша
тест тапсырмаларын
орындапкелу
Тақырыпты оқу,
талдау тестпен,
картамен жұмыс
Сабақ № 26
Тақырыбы Қыпшақ хандығы
Мақсаты Қыпшақ хандығы туралы толық мағұлмат алады, түсініп
оқуға, топпен тақырыптарды талдауға дағдыланады.
Жалпы мақсат Тақырыпты түсініп оқи білуге баулу. Тілін, сөздік корын
дамыту арқылы сабаққа деген қызығушылығынарттыру
Күтілетін
нәтиже
Оқушылар тақырыптың мағынасынбіледі, түсінеді, өз
ойларындәлелдеуге, топпен жұмыс істеуде пайдаланады
7 модульдің
қолданылуы
АКТ, « Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Оқыту үшін
бағалау және оқуды бағалау» «Сынитұрғыданойлауға
үйрету», «Оқытуды басқару және көшбасшылық»
Қолданылатын
әдіс-тәсілдер
Миға шабуыл, Кубизм, Деңгейлік тапсырма, тест
Қолданылатын
ресурстар
Онлайын сабақ, постер, тақта, стикерлер, маркерлер
Ұйымдастыру
кезеңі
Тренинг
Оқушыларды топқа бөлу. топ
басшыларынсайлау.
Әр топқа бағалау парағын
тарату.
Топерережесін еске түсіру
Оқушылар топқа бөлініп, өз
топбасшыларынсайлайды.
Бағалау парағы арқылы
топбасшылар өз топ
мү1шелерін бағалап отырады.
Сабақ кезеңдері Тапсырма Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардыңіс-
әрекеті
Біліу кезеңі
Қызығушылық
тарын ояту
Сұрақ-жауап
«Жылдар
сөйлейді» миға
шабуыл
Сұрақ-жауап арқылы
оқушыларды
диалогка түсіру
Слайдта берілген
сұрақтарғажауап
беру, топпен
тапсырманы орындау
Мұғалім берген
тапсырмасын
орындауарқылы
оқушылардың
Оқушылардың
сабаққа дайындығын
тексеру
Түсіну Онлайн сабақ
Тақырыбы:
Қыпшақ
хандығы
әдісі бойынша жаңа
материалдарға
байланысты сұрақтар
беру арқылы жаңа
сабақтың
мақсаттарын
ашылып,
қалыптастыру
Оқушылар сабақ
мақсатын анықтайды
Мұғалімді тыңдау, өз
ойлары мен
пікірлерін айту
Қолдану «Топтастыру»
арқылы жалпы
Әр топқа тақырыпқа
байланысты
Берілген тапсырманы
уақытылы орындау,
бүгінгі сабақты
меңгерту іс-
әрекетіне
байланысты
сабақта
қолдану
математикалық
сұрақтар тарату. Әр
топ өз беттерінше
ақылдасып, топтаса
отырыпортақжауап
табады, соларқылы
тақырыптың
мағынасынашады
сұрақтарғанақты
жауап беру, топпен,
жеке дара
тапсырмаларды
орындайды,
нәтижесінде топтаса
отырыпортақжауап
табу керек
Талдау Деңгейлік
тапсырма
постермен
жұмыс
Өз ойларын
ортаға салады
сабақты
талдайды
Постермен жұмыс, өз
ойларынортаға
салады, сабақта
талдайды
Топтарғажаңа
тақырып бойынша
толық меңгерту
мақсатында, өз
пікірлерін сурет
арқылы қорғайды, ол
үшін Кубизм әдісі
бойынша тақырыптар
таратылады
таратылады
Жинақтау Тақырыпты
қалай
меңгердім
тақтадағы Тест
тапсырмаларын
орындау, әр
дұрыс жауапқа
1 ұпай беріледі
Әр оқушы тест
жұмысы арқылы,
бүгінгі тақырыпты
қалай меңгергенін
белгілейді,
тақырыпты
жинақтайды
Оқушылар жеке тест
тапсырмасын
орындайды
Бағалау Өзін-өзі
бағалауы
(минут)
Бағалау парағын
қадағалау
Топты бағалау
Өзін-өзі бағалау
Рефлексия Стикерлерді
толтыру
Оқушыларға стикер
толтыруға ұсыну
Ұсынылған стикерді
толтыру
Үй тапсырмасы Өткен тақырыпты
оқу, талдау. ҰБТ-ға
дайындықбарысында
Қыпшақ хандығы
бойынша тест
тапсырмаларын
орындапкелу
Тақырыпты оқу,
талдау тестпен,
картамен жұмыс
Деңгейлік тапсырмалар
І деңгейҚыпшақ тайпалырыныңішіндегі ең беделдісі :
ІІ деңгейХ= 2016-1312-
ІІІ деңгейАвестасөзінің мағынасынаш
Деңгейлік тапсырма
І деңгей: Қыпшақтардың этникалық құрамы қай ғасырдақалыптасты
ІІ деңгей У =2016-1474-
ІІІ деңгей«Аң стиль» кимдергетиесілі және қандай жәдігерде, бұл өнер түрі
кездеседі
Деңгейлік тапсырма
І деңгей:«Қыпшақдаласы» аталуының себебі:
ІІ деңгей :t = 2016-1413-
ІІІ деңгей:Гуньмо- күнби сөзінің мағынасынаш
Деңейлік тапсырма
І деңгей
Ақсүйек шонжарларға кімдер жатады атаңыз:
ІІ деңгей
2 S = 2016-170+100-
ІІІ деңгей
Қаған – сөзінің мән-мағынасына сипаттама бериниздер
Тест тапсырмалары
1.2,6 млн-12мың жылдық арасын қамтыған кезең
А. Мезолит В. Палеолит С. Энеолит
2. Мезолит дәуірінің тұрақтары
А. Беғазы-Дәндібай В. Ботай С. Шебір Д.Қалба
3.552-603 жжөмір сүрген қағанат
А.Түркештер В. Түрік С. Қимақ Д. Қаңлылыар
4. Жетісу жеріне белгілі үшсебептермен қоныс аударған халық
А. Соғдылар В. Қимақтар С. Оғыздар Д. Қаңлылар
5. Жабғу титулықай мемлекетке тиесілі:
А. Қыпшақтар В. Қаңлылар С. Оғыздар Д. Шығыс Түрік
6. 1128- 1213 жж өмірсүрген мемлекет
А. Қыпшақ В. Қарақытайлар С. Түрік қағанаты Д.Түрештер
7.Жамбыл(Тараз)қаласынан 18км жерде орналасқанкесенелер:
А. Айша-бибі В. Арыстан-баб С. Бабаджа-қатын Д. К. Иассауи
8. Қыпшақ хандығының оң қанатының ордасы:
А.Сарайшық В. Созақ С. Сығанақ Д. Суяб
9. ХІІІ ғасырда Сыр бойындағықалалар үшін Қыпшақ хандығымен кімдер аасында соғыс болды:
А.Хорезм шахыМұхаммед В. Рубрукпен С. Елюй Дашимен Д.Тонмен
10. Қыпшақ билеушісінің титулы:
А. Қаған В. Жабғу С. Хан Д. Гуньмо
Тест тапсырмалары
1.2,6 млн-12мың жылдық арасын қамтыған кезең
А. Мезолит В. Палеолит С. Энеолит
2. Мезолит дәуірінің тұрақтары
А. Беғазы-Дәндібай В. Ботай С. Шебір Д.Қалба
3.552-603 жжөмір сүрген қағанат
А.Түркештер В. Түрік С. Қимақ Д. Қаңлылыар
4. Жетісу жеріне белгілі үшсебептермен қоныс аударған халық
А. Соғдылар В. Қимақтар С. Оғыздар Д. Қаңлылар
5. Жабғу титулықай мемлекетке тиесілі:
А. Қыпшақтар В. Қаңлылар С. Оғыздар Д. Шығыс Түрік
6. 1128- 1213 жж өмір сүрген мемлекет
А. Қыпшақ В. Қарақытайлар С. Түрік қағанаты Д.Түрештер
7.Жамбыл(Тараз)қаласынан 18км жерде орналасқанкесенелер:
А. Айша-бибі В. Арыстан-баб С. Бабаджа-қатын Д. К. Иассауи
8. Қыпшақ хандығының оң қанатының ордасы:
А.Сарайшық В. Созақ С. Сығанақ Д. Суяб
9. ХІІІ ғасырда Сыр бойындағықалалар үшін Қыпшақ хандығымен кімдер аасында соғыс болды:
А.Хорезм шахыМұхаммед В. Рубрукпен С. Елюй Дашимен Д.Тонмен
10. Қыпшақ билеушісінің титулы:
А. Қаған В. Жабғу С. Хан Д. Гуньмо
Тест тапсырмалары
1.2,6 млн-12мың жылдық арасын қамтыған кезең
А. Мезолит В. Палеолит С. Энеолит
2. Мезолит дәуірінің тұрақтары
А. Беғазы-Дәндібай В. Ботай С. Шебір Д.Қалба
3.552-603 жжөмір сүрген қағанат
А.Түркештер В. Түрік С. Қимақ Д. Қаңлылыар
4. Жетісу жеріне белгілі үшсебептермен қоныс аударған халық
А. Соғдылар В. Қимақтар С. Оғыздар Д. Қаңлылар
5. Жабғу титулықай мемлекетке тиесілі:
А. Қыпшақтар В. Қаңлылар С. Оғыздар Д. Шығыс Түрік
6. 1128- 1213 жж өмір сүрген мемлекет
А. Қыпшақ В. Қарақытайлар С. Түрік қағанаты Д.Түрештер
7.Жамбыл(Тараз)қаласынан 18км жерде орналасқанкесенелер:
А. Айша-бибі В. Арыстан-баб С. Бабаджа-қатын Д. К. Иассауи
8. Қыпшақ хандығының оң қанатының ордасы:
А.Сарайшық В. Созақ С. Сығанақ Д. Суяб
9. ХІІІ ғасырда Сыр бойындағықалалар үшін Қыпшақ хандығымен кімдер аасында соғыс болды:
А.Хорезм шахыМұхаммед В. Рубрукпен С. Елюй Дашимен Д.Тонмен
10. Қыпшақ билеушісінің титулы:
А. Қаған В. Жабғу С. Хан Д. Гуньмо

More Related Content

What's hot (20)

Бауыржан Момышұлы
Бауыржан МомышұлыБауыржан Момышұлы
Бауыржан Момышұлы
Айбек Қуандықұлы
214erwred
214erwred214erwred
214erwred
nurlan93kz
623
623623
623
Nurlan Abilhanov
5555858gf
5555858gf5555858gf
5555858gf
Nurlan Abilhanov
Etistikk
EtistikkEtistikk
Etistikk
Nurlan Abilhanov
113сыввыавыавы
113сыввыавыавы113сыввыавыавы
113сыввыавыавы
nurlan93kz
7878fd
7878fd7878fd
7878fd
Nurlan Abilhanov
3223кеккекекууу
3223кеккекекууу3223кеккекекууу
3223кеккекекууу
nurlan93kz
622
622622
622
Nurlan Abilhanov
5 45
 5 45 5 45
5 45
Nurlan Abilhanov
алтынай апталык
алтынай апталыкалтынай апталык
алтынай апталык
dimissanova
2025ььььььььььььььььььььььььььььььооо
2025ььььььььььььььььььььььььььььььооо2025ььььььььььььььььььььььььььььььооо
2025ььььььььььььььььььььььььььььььооо
nurlan93kz
963fd
963fd963fd
963fd
Nurlan Abilhanov
Fvyvfv (3)
Fvyvfv (3)Fvyvfv (3)
Fvyvfv (3)
Nurlan Abilhanov
8558trtrtrtrtrtr
8558trtrtrtrtrtr8558trtrtrtrtrtr
8558trtrtrtrtrtr
nurlan93kz
Ахмет Әуезов. «Жас Мұхтар»
Ахмет Әуезов. «Жас Мұхтар»Ахмет Әуезов. «Жас Мұхтар»
Ахмет Әуезов. «Жас Мұхтар»
Айбек Қуандықұлы
44ewerrew
44ewerrew44ewerrew
44ewerrew
nurlan93kz
2052sdasdsdsdsds
2052sdasdsdsdsds2052sdasdsdsdsds
2052sdasdsdsdsds
nurlan93kz
1211rtrergregffffffffffffffffffgfgdfgdgfgdgrrgdfgdrgfdrgfdrgfdrgfdrgfdrgfdrgf...
1211rtrergregffffffffffffffffffgfgdfgdgfgdgrrgdfgdrgfdrgfdrgfdrgfdrgfdrgfdrgf...1211rtrergregffffffffffffffffffgfgdfgdgfgdgrrgdfgdrgfdrgfdrgfdrgfdrgfdrgfdrgf...
1211rtrergregffffffffffffffffffgfgdfgdgfgdgrrgdfgdrgfdrgfdrgfdrgfdrgfdrgfdrgf...
nurlan93kz
Raimbekk
RaimbekkRaimbekk
Raimbekk
Nurlan Abilhanov

Viewers also liked (20)

қазақстан тарихы пәнінен жұмыс дәптері
қазақстан тарихы пәнінен жұмыс дәптеріқазақстан тарихы пәнінен жұмыс дәптері
қазақстан тарихы пәнінен жұмыс дәптері
oquzaman
қазақстан тарихы пәнінен 6 7 сынып тапсырмалары
қазақстан тарихы пәнінен 6 7 сынып тапсырмаларықазақстан тарихы пәнінен 6 7 сынып тапсырмалары
қазақстан тарихы пәнінен 6 7 сынып тапсырмалары
oquzaman
презен.урока калыбаева ж.о.
презен.урока  калыбаева ж.о.презен.урока  калыбаева ж.о.
презен.урока калыбаева ж.о.
oquzaman
статья. активизация познавательной деятельности как средство формирования пол...
статья. активизация познавательной деятельности как средство формирования пол...статья. активизация познавательной деятельности как средство формирования пол...
статья. активизация познавательной деятельности как средство формирования пол...
oquzaman
менің достарым
менің достарымменің достарым
менің достарым
oquzaman
менің достарым
менің достарымменің достарым
менің достарым
oquzaman
интернет ашық с
интернет ашық синтернет ашық с
интернет ашық с
oquzaman
презентация развитие мелкой моторики через руки ребенка 0
презентация  развитие мелкой моторики через руки ребенка 0презентация  развитие мелкой моторики через руки ребенка 0
презентация развитие мелкой моторики через руки ребенка 0
Вспомогательный образовательный сайт
ғ. мүсірепов ананын анасы
ғ. мүсірепов ананын анасығ. мүсірепов ананын анасы
ғ. мүсірепов ананын анасы
oquzaman
ғабит мүсірепов
ғабит мүсіреповғабит мүсірепов
ғабит мүсірепов
oquzaman
учебно методическое пособие. решение неравенств методом интервалов
учебно методическое пособие. решение неравенств методом интерваловучебно методическое пособие. решение неравенств методом интервалов
учебно методическое пособие. решение неравенств методом интервалов
oquzaman
калыбаева ж.о.
калыбаева ж.о.калыбаева ж.о.
калыбаева ж.о.
oquzaman
тарас бульба 8 класс
тарас бульба 8 класстарас бульба 8 класс
тарас бульба 8 класс
oquzaman
урок литературы в 8 классе калыбаева ж.о.
урок литературы в 8 классе калыбаева ж.о.урок литературы в 8 классе калыбаева ж.о.
урок литературы в 8 классе калыбаева ж.о.
oquzaman
тема урока
тема урокатема урока
тема урока
oquzaman
даручиткон
даручиткондаручиткон
даручиткон
oquzaman
открытый урок
открытый урокоткрытый урок
открытый урок
oquzaman
открытый урок. сложение, вычитание и умножение десятичных дробей
открытый урок. сложение, вычитание и умножение десятичных дробейоткрытый урок. сложение, вычитание и умножение десятичных дробей
открытый урок. сложение, вычитание и умножение десятичных дробей
oquzaman
мұғалімнің жетістіктері
мұғалімнің жетістіктерімұғалімнің жетістіктері
мұғалімнің жетістіктері
Asem Sarsembayeva
природный комплекс
природный комплексприродный комплекс
природный комплекс
Вспомогательный образовательный сайт
қазақстан тарихы пәнінен жұмыс дәптері
қазақстан тарихы пәнінен жұмыс дәптеріқазақстан тарихы пәнінен жұмыс дәптері
қазақстан тарихы пәнінен жұмыс дәптері
oquzaman
қазақстан тарихы пәнінен 6 7 сынып тапсырмалары
қазақстан тарихы пәнінен 6 7 сынып тапсырмаларықазақстан тарихы пәнінен 6 7 сынып тапсырмалары
қазақстан тарихы пәнінен 6 7 сынып тапсырмалары
oquzaman
презен.урока калыбаева ж.о.
презен.урока  калыбаева ж.о.презен.урока  калыбаева ж.о.
презен.урока калыбаева ж.о.
oquzaman
статья. активизация познавательной деятельности как средство формирования пол...
статья. активизация познавательной деятельности как средство формирования пол...статья. активизация познавательной деятельности как средство формирования пол...
статья. активизация познавательной деятельности как средство формирования пол...
oquzaman
менің достарым
менің достарымменің достарым
менің достарым
oquzaman
менің достарым
менің достарымменің достарым
менің достарым
oquzaman
интернет ашық с
интернет ашық синтернет ашық с
интернет ашық с
oquzaman
ғ. мүсірепов ананын анасы
ғ. мүсірепов ананын анасығ. мүсірепов ананын анасы
ғ. мүсірепов ананын анасы
oquzaman
ғабит мүсірепов
ғабит мүсіреповғабит мүсірепов
ғабит мүсірепов
oquzaman
учебно методическое пособие. решение неравенств методом интервалов
учебно методическое пособие. решение неравенств методом интерваловучебно методическое пособие. решение неравенств методом интервалов
учебно методическое пособие. решение неравенств методом интервалов
oquzaman
калыбаева ж.о.
калыбаева ж.о.калыбаева ж.о.
калыбаева ж.о.
oquzaman
тарас бульба 8 класс
тарас бульба 8 класстарас бульба 8 класс
тарас бульба 8 класс
oquzaman
урок литературы в 8 классе калыбаева ж.о.
урок литературы в 8 классе калыбаева ж.о.урок литературы в 8 классе калыбаева ж.о.
урок литературы в 8 классе калыбаева ж.о.
oquzaman
тема урока
тема урокатема урока
тема урока
oquzaman
даручиткон
даручиткондаручиткон
даручиткон
oquzaman
открытый урок
открытый урокоткрытый урок
открытый урок
oquzaman
открытый урок. сложение, вычитание и умножение десятичных дробей
открытый урок. сложение, вычитание и умножение десятичных дробейоткрытый урок. сложение, вычитание и умножение десятичных дробей
открытый урок. сложение, вычитание и умножение десятичных дробей
oquzaman
мұғалімнің жетістіктері
мұғалімнің жетістіктерімұғалімнің жетістіктері
мұғалімнің жетістіктері
Asem Sarsembayeva

Similar to азамат соғысы қазақстанда сабақ жоспары 11 сынып (20)

Қазақстан тарихы сабағында жаңа технологиялар мен әртүрлі әдіс тәсілдерді қол...
Қазақстан тарихы сабағында жаңа технологиялар мен әртүрлі әдіс тәсілдерді қол...Қазақстан тарихы сабағында жаңа технологиялар мен әртүрлі әдіс тәсілдерді қол...
Қазақстан тарихы сабағында жаңа технологиялар мен әртүрлі әдіс тәсілдерді қол...
Bilim All
Microsoft word-2-78
 Microsoft word-2-78 Microsoft word-2-78
Microsoft word-2-78
Nurlan Abilhanov
Microsoft word-4-6
 Microsoft word-4-6 Microsoft word-4-6
Microsoft word-4-6
Nurlan Abilhanov
Сәбит Мұқанов "Лашын"
Сәбит Мұқанов "Лашын"Сәбит Мұқанов "Лашын"
Сәбит Мұқанов "Лашын"
Bilim All
қмж марта
қмж мартақмж марта
қмж марта
Asem Sarsembayeva
ашық сабақ уровника
ашық сабақ уровникаашық сабақ уровника
ашық сабақ уровника
oquzaman
69hjyjyy
69hjyjyy69hjyjyy
69hjyjyy
nurlan93kz
00ууауауууууууууууууууууу
00ууауауууууууууууууууууу00ууауауууууууууууууууууу
00ууауауууууууууууууууууу
nurlan93kz
дара және күрделі сан есімдер улмекен
дара және күрделі сан есімдер   улмекендара және күрделі сан есімдер   улмекен
дара және күрделі сан есімдер улмекен
Asem Sarsembayeva
400
400400
400
Nurlan Abilhanov
йййй
йййййййй
йййй
Nurlan Abilhanov
54rerereeeeeeeeeeeeeeeeee
54rerereeeeeeeeeeeeeeeeee54rerereeeeeeeeeeeeeeeeee
54rerereeeeeeeeeeeeeeeeee
nurlan93kz
2-.в
  2-.в  2-.в
2-.в
Nurlan Abilhanov
сссссс
сссссссссссс
сссссс
Nurlan Abilhanov
тоқсандық қайталау қмж
тоқсандық қайталау қмжтоқсандық қайталау қмж
тоқсандық қайталау қмж
Вспомогательный образовательный сайт
открытый урок
открытый урокоткрытый урок
открытый урок
Вспомогательный образовательный сайт
искакова а.а ашық сабақтар
искакова а.а ашық сабақтарискакова а.а ашық сабақтар
искакова а.а ашық сабақтар
Вспомогательный образовательный сайт
қадыр мырза әлі
қадыр  мырза әлі қадыр  мырза әлі
қадыр мырза әлі
Вспомогательный образовательный сайт
қадыр мырза әлі
қадыр  мырза әлі қадыр  мырза әлі
қадыр мырза әлі
oquzaman
материал для конкурса белхаирова
материал для конкурса белхаироваматериал для конкурса белхаирова
материал для конкурса белхаирова
Asem Sarsembayeva
Қазақстан тарихы сабағында жаңа технологиялар мен әртүрлі әдіс тәсілдерді қол...
Қазақстан тарихы сабағында жаңа технологиялар мен әртүрлі әдіс тәсілдерді қол...Қазақстан тарихы сабағында жаңа технологиялар мен әртүрлі әдіс тәсілдерді қол...
Қазақстан тарихы сабағында жаңа технологиялар мен әртүрлі әдіс тәсілдерді қол...
Bilim All
Сәбит Мұқанов "Лашын"
Сәбит Мұқанов "Лашын"Сәбит Мұқанов "Лашын"
Сәбит Мұқанов "Лашын"
Bilim All
ашық сабақ уровника
ашық сабақ уровникаашық сабақ уровника
ашық сабақ уровника
oquzaman
00ууауауууууууууууууууууу
00ууауауууууууууууууууууу00ууауауууууууууууууууууу
00ууауауууууууууууууууууу
nurlan93kz
дара және күрделі сан есімдер улмекен
дара және күрделі сан есімдер   улмекендара және күрделі сан есімдер   улмекен
дара және күрделі сан есімдер улмекен
Asem Sarsembayeva
54rerereeeeeeeeeeeeeeeeee
54rerereeeeeeeeeeeeeeeeee54rerereeeeeeeeeeeeeeeeee
54rerereeeeeeeeeeeeeeeeee
nurlan93kz
қадыр мырза әлі
қадыр  мырза әлі қадыр  мырза әлі
қадыр мырза әлі
oquzaman
материал для конкурса белхаирова
материал для конкурса белхаироваматериал для конкурса белхаирова
материал для конкурса белхаирова
Asem Sarsembayeva

азамат соғысы қазақстанда сабақ жоспары 11 сынып

  • 1. Автор: СагиндыковаРаушан Рымгалиевна, учитель истории, КГУ СОШ №11 Организатор:Бисенова Гульназ Амангельдиновна Сабақ № 27 Тақырыбы Азамат соғысы Қазақстанда(1918-1920 жж) Мақсаты Қазақстандағы Азамат соғысы туралы толық мағұлмат алады, түсініп оқуға, топпен тақырыптарды талдауға дағдыланады. Жалпы мақсат Тақырыпты түсініп оқи білуге баулу. Тілін, сөздіккорын дамыту арқылы сабаққа деген қызығушылығынарттыру Күтілетін нәтиже Оқушылар тақырыптың мағынасынбіледі, түсінеді, өз ойларын дәлелдеуге, топпен жұмыс істеуде пайдаланады 7 модульдің қолданылуы АКТ, « Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау» «Сынитұрғыданойлауға үйрету», «Оқытуды басқару және көшбасшылық» Қолданылатын әдіс-тәсілдер Миға шабуыл, Кубизм, Деңгейлік тапсырма, тест Қолданылатын ресурстар Электронды оқулық, постер, тақта, стикерлер, маркерлер Ұйымдастыру кезеңі Тренинг Оқушыларды топқа бөлу. топ басшыларынсайлау. Әр топқа бағалау парағын тарату. Топерережесін құру Оқушылар топқа бөлініп, өз топбасшыларынсайлайды. Бағалау парағы арқылы топбасшылар өз топ мүшелерін бағалап отырады. Сабақ кезеңдері Тапсырма Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардыңіс- әрекеті Біліу кезеңі Қызығушылық тарын ояту Сұрақ-жауап «Жылдар сөйлейді» миға шабуыл Сұрақ-жауап арқылы оқушыларды диалогка түсіру Слайдта берілген сұрақтарғажауап беру, топпен тапсырманы орындау Мұғалім берген тапсырмасын орындауарқылы оқушылардың Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру Түсіну Электрондық оқулықтағы бейне ролик Тақырыбы: Азамат соғысы әдісі бойынша жаңа материалдарға байланысты сұрақтар беру арқылы жаңа сабақтың мақсаттарын ашылып, қалыптастыру Оқушылар сабақ мақсатын анықтайды Мұғалімді тыңдау, өз ойлары мен пікірлерін айту Қолдану «Топтастыру» Әр топқа тақырыпқа Берілген тапсырманы
  • 2. арқылы жалпы бүгінгі сабақты меңгерту іс- әрекетіне байланысты сабақта қолдану байланысты математикалық сұрақтар тарату. Әр топ өз беттерінше ақылдасып, топтаса отырыпортақжауап табады, соларқылы тақырыптың мағынасынашады уақытылы орындау, сұрақтарғанақты жауап беру, топпен, жеке дара тапсырмаларды орындайды, нәтижесінде топтаса отырыпортақжауап табу керек Талдау Деңгейлік тапсырма постермен жұмыс Өз ойларын ортаға салады сабақты талдайды Постермен жұмыс, өз ойларын ортаға салады, сабақта талдайды Топтарғажаңа тақырып бойынша толық меңгерту мақсатында, өз пікірлерін сурет арқылы қорғайды, ол үшін Кубизм әдісі бойынша тақырыптар таратылады таратылады Жинақтау Тақырыпты қалай меңгердім тақтадағы Тест тапсырмаларын орындау, әр дұрыс жауапқа 1 ұпай беріледі Әр оқушы тест жұмысы арқылы, бүгінгі тақырыпты қалай меңгергенін белгілейді, тақырыпты жинақтайды Оқушылар жеке тест тапсырмасын орындайды Бағалау Өзін-өзі бағалауы (минут) Бағалау парағын қадағалау Топты бағалау Өзін-өзі бағалау Рефлексия Стикерлерді толтыру Оқушыларға стикер толтыруға ұсыну Ұсынылған стикерді толтыру Үй тапсырмасы Өткен тақырыпты оқу, талдау. ҰБТ-ға дайындықбарысында Азамат соғысы тақырыбы бойынша тест тапсырмаларын орындапкелу Тақырыпты оқу, талдау тестпен, картамен жұмыс
  • 3. Сабақ № 26 Тақырыбы Қыпшақ хандығы Мақсаты Қыпшақ хандығы туралы толық мағұлмат алады, түсініп оқуға, топпен тақырыптарды талдауға дағдыланады. Жалпы мақсат Тақырыпты түсініп оқи білуге баулу. Тілін, сөздік корын дамыту арқылы сабаққа деген қызығушылығынарттыру Күтілетін нәтиже Оқушылар тақырыптың мағынасынбіледі, түсінеді, өз ойларындәлелдеуге, топпен жұмыс істеуде пайдаланады 7 модульдің қолданылуы АКТ, « Оқыту мен оқудағы жаңа тәсілдер», «Оқыту үшін бағалау және оқуды бағалау» «Сынитұрғыданойлауға үйрету», «Оқытуды басқару және көшбасшылық» Қолданылатын әдіс-тәсілдер Миға шабуыл, Кубизм, Деңгейлік тапсырма, тест Қолданылатын ресурстар Онлайын сабақ, постер, тақта, стикерлер, маркерлер Ұйымдастыру кезеңі Тренинг Оқушыларды топқа бөлу. топ басшыларынсайлау. Әр топқа бағалау парағын тарату. Топерережесін еске түсіру Оқушылар топқа бөлініп, өз топбасшыларынсайлайды. Бағалау парағы арқылы топбасшылар өз топ мү1шелерін бағалап отырады. Сабақ кезеңдері Тапсырма Мұғалімнің іс-әрекеті Оқушылардыңіс- әрекеті Біліу кезеңі Қызығушылық тарын ояту Сұрақ-жауап «Жылдар сөйлейді» миға шабуыл Сұрақ-жауап арқылы оқушыларды диалогка түсіру Слайдта берілген сұрақтарғажауап беру, топпен тапсырманы орындау Мұғалім берген тапсырмасын орындауарқылы оқушылардың Оқушылардың сабаққа дайындығын тексеру Түсіну Онлайн сабақ Тақырыбы: Қыпшақ хандығы әдісі бойынша жаңа материалдарға байланысты сұрақтар беру арқылы жаңа сабақтың мақсаттарын ашылып, қалыптастыру Оқушылар сабақ мақсатын анықтайды Мұғалімді тыңдау, өз ойлары мен пікірлерін айту Қолдану «Топтастыру» арқылы жалпы Әр топқа тақырыпқа байланысты Берілген тапсырманы уақытылы орындау,
  • 4. бүгінгі сабақты меңгерту іс- әрекетіне байланысты сабақта қолдану математикалық сұрақтар тарату. Әр топ өз беттерінше ақылдасып, топтаса отырыпортақжауап табады, соларқылы тақырыптың мағынасынашады сұрақтарғанақты жауап беру, топпен, жеке дара тапсырмаларды орындайды, нәтижесінде топтаса отырыпортақжауап табу керек Талдау Деңгейлік тапсырма постермен жұмыс Өз ойларын ортаға салады сабақты талдайды Постермен жұмыс, өз ойларынортаға салады, сабақта талдайды Топтарғажаңа тақырып бойынша толық меңгерту мақсатында, өз пікірлерін сурет арқылы қорғайды, ол үшін Кубизм әдісі бойынша тақырыптар таратылады таратылады Жинақтау Тақырыпты қалай меңгердім тақтадағы Тест тапсырмаларын орындау, әр дұрыс жауапқа 1 ұпай беріледі Әр оқушы тест жұмысы арқылы, бүгінгі тақырыпты қалай меңгергенін белгілейді, тақырыпты жинақтайды Оқушылар жеке тест тапсырмасын орындайды Бағалау Өзін-өзі бағалауы (минут) Бағалау парағын қадағалау Топты бағалау Өзін-өзі бағалау Рефлексия Стикерлерді толтыру Оқушыларға стикер толтыруға ұсыну Ұсынылған стикерді толтыру Үй тапсырмасы Өткен тақырыпты оқу, талдау. ҰБТ-ға дайындықбарысында Қыпшақ хандығы бойынша тест тапсырмаларын орындапкелу Тақырыпты оқу, талдау тестпен, картамен жұмыс
  • 5. Деңгейлік тапсырмалар І деңгейҚыпшақ тайпалырыныңішіндегі ең беделдісі : ІІ деңгейХ= 2016-1312- ІІІ деңгейАвестасөзінің мағынасынаш Деңгейлік тапсырма І деңгей: Қыпшақтардың этникалық құрамы қай ғасырдақалыптасты ІІ деңгей У =2016-1474- ІІІ деңгей«Аң стиль» кимдергетиесілі және қандай жәдігерде, бұл өнер түрі кездеседі Деңгейлік тапсырма І деңгей:«Қыпшақдаласы» аталуының себебі: ІІ деңгей :t = 2016-1413- ІІІ деңгей:Гуньмо- күнби сөзінің мағынасынаш Деңейлік тапсырма І деңгей Ақсүйек шонжарларға кімдер жатады атаңыз: ІІ деңгей 2 S = 2016-170+100- ІІІ деңгей Қаған – сөзінің мән-мағынасына сипаттама бериниздер
  • 6. Тест тапсырмалары 1.2,6 млн-12мың жылдық арасын қамтыған кезең А. Мезолит В. Палеолит С. Энеолит 2. Мезолит дәуірінің тұрақтары А. Беғазы-Дәндібай В. Ботай С. Шебір Д.Қалба 3.552-603 жжөмір сүрген қағанат А.Түркештер В. Түрік С. Қимақ Д. Қаңлылыар 4. Жетісу жеріне белгілі үшсебептермен қоныс аударған халық А. Соғдылар В. Қимақтар С. Оғыздар Д. Қаңлылар 5. Жабғу титулықай мемлекетке тиесілі: А. Қыпшақтар В. Қаңлылар С. Оғыздар Д. Шығыс Түрік 6. 1128- 1213 жж өмірсүрген мемлекет А. Қыпшақ В. Қарақытайлар С. Түрік қағанаты Д.Түрештер 7.Жамбыл(Тараз)қаласынан 18км жерде орналасқанкесенелер: А. Айша-бибі В. Арыстан-баб С. Бабаджа-қатын Д. К. Иассауи 8. Қыпшақ хандығының оң қанатының ордасы: А.Сарайшық В. Созақ С. Сығанақ Д. Суяб 9. ХІІІ ғасырда Сыр бойындағықалалар үшін Қыпшақ хандығымен кімдер аасында соғыс болды: А.Хорезм шахыМұхаммед В. Рубрукпен С. Елюй Дашимен Д.Тонмен 10. Қыпшақ билеушісінің титулы: А. Қаған В. Жабғу С. Хан Д. Гуньмо Тест тапсырмалары 1.2,6 млн-12мың жылдық арасын қамтыған кезең А. Мезолит В. Палеолит С. Энеолит 2. Мезолит дәуірінің тұрақтары А. Беғазы-Дәндібай В. Ботай С. Шебір Д.Қалба 3.552-603 жжөмір сүрген қағанат А.Түркештер В. Түрік С. Қимақ Д. Қаңлылыар 4. Жетісу жеріне белгілі үшсебептермен қоныс аударған халық А. Соғдылар В. Қимақтар С. Оғыздар Д. Қаңлылар 5. Жабғу титулықай мемлекетке тиесілі: А. Қыпшақтар В. Қаңлылар С. Оғыздар Д. Шығыс Түрік 6. 1128- 1213 жж өмір сүрген мемлекет А. Қыпшақ В. Қарақытайлар С. Түрік қағанаты Д.Түрештер 7.Жамбыл(Тараз)қаласынан 18км жерде орналасқанкесенелер: А. Айша-бибі В. Арыстан-баб С. Бабаджа-қатын Д. К. Иассауи 8. Қыпшақ хандығының оң қанатының ордасы: А.Сарайшық В. Созақ С. Сығанақ Д. Суяб 9. ХІІІ ғасырда Сыр бойындағықалалар үшін Қыпшақ хандығымен кімдер аасында соғыс болды: А.Хорезм шахыМұхаммед В. Рубрукпен С. Елюй Дашимен Д.Тонмен 10. Қыпшақ билеушісінің титулы: А. Қаған В. Жабғу С. Хан Д. Гуньмо Тест тапсырмалары 1.2,6 млн-12мың жылдық арасын қамтыған кезең А. Мезолит В. Палеолит С. Энеолит 2. Мезолит дәуірінің тұрақтары А. Беғазы-Дәндібай В. Ботай С. Шебір Д.Қалба 3.552-603 жжөмір сүрген қағанат А.Түркештер В. Түрік С. Қимақ Д. Қаңлылыар 4. Жетісу жеріне белгілі үшсебептермен қоныс аударған халық А. Соғдылар В. Қимақтар С. Оғыздар Д. Қаңлылар 5. Жабғу титулықай мемлекетке тиесілі: А. Қыпшақтар В. Қаңлылар С. Оғыздар Д. Шығыс Түрік 6. 1128- 1213 жж өмір сүрген мемлекет А. Қыпшақ В. Қарақытайлар С. Түрік қағанаты Д.Түрештер 7.Жамбыл(Тараз)қаласынан 18км жерде орналасқанкесенелер: А. Айша-бибі В. Арыстан-баб С. Бабаджа-қатын Д. К. Иассауи 8. Қыпшақ хандығының оң қанатының ордасы:
  • 7. А.Сарайшық В. Созақ С. Сығанақ Д. Суяб 9. ХІІІ ғасырда Сыр бойындағықалалар үшін Қыпшақ хандығымен кімдер аасында соғыс болды: А.Хорезм шахыМұхаммед В. Рубрукпен С. Елюй Дашимен Д.Тонмен 10. Қыпшақ билеушісінің титулы: А. Қаған В. Жабғу С. Хан Д. Гуньмо