Перший урок у 1-В класі «Люби та знай свій рідний край»Андрей ВиноходовМета: дати першокласникам уявлення про свою Батьківщину, познайомити з державними символами країни, формувати у них інтерес до знань, прагнення їх здобувати, розвивати пам'ять, мислення, бажання працювати творчо, збагачувати словниковий запас; сприяти вихованню почуття любові до школи, як до рідної домівки.
матеріал конкурсCshkilniyВикористання сучасних педагогічних технологій у формуванні читацької компетентності молодших школярів на уроках позакласного читання (календарне планування, авторські уроки)
Гра – подорож по ознайомленню з природоюAnhelina MytsuraБалицька Надія Михайлівна.,
викладач Жовтоводського педагогічного коледжу.
Гра – подорож по ознайомленню з природою
«Завітаємо до доброго друга – Лісу»
Вікова група: старша
Проект "Хай живуть найкращі мами всіх дівчаток і хлоп'ят"Андрей ВиноходовМета: виховати повагу до матері, як до Жінки, до найріднішої в світі людини, берегині сім’ї; прищеплювати любов до бабусі, сестри, подруги; розвивати в учнів естетичний смак, навички морально-етичної поведінки; збагатити словник дітей новими словами, образними висловами до мами, бабусі, прагнення допомогти їм у повсякденних турботах, бути уважними і слухняними; зміцнити колектив класної родини.
зош 15 макєєва к.в. урок англійської мови їжа 6 клас учительАлександр ДронThis document contains the lesson plan for an English class for 6th grade students on the topic of food. The objectives are to review vocabulary related to food, practice communication skills, and develop logical thinking. The lesson includes several interactive activities like filling a crossword, listening to a list of vegetables, unscrambling sentences, solving riddles, and creating dialogues about traditional Ukrainian and English foods. Students are divided into two teams to compete in the activities. Points are awarded to teams and the lesson concludes by announcing the winning team.
Гра – подорож по ознайомленню з природоюAnhelina MytsuraБалицька Надія Михайлівна.,
викладач Жовтоводського педагогічного коледжу.
Гра – подорож по ознайомленню з природою
«Завітаємо до доброго друга – Лісу»
Вікова група: старша
Проект "Хай живуть найкращі мами всіх дівчаток і хлоп'ят"Андрей ВиноходовМета: виховати повагу до матері, як до Жінки, до найріднішої в світі людини, берегині сім’ї; прищеплювати любов до бабусі, сестри, подруги; розвивати в учнів естетичний смак, навички морально-етичної поведінки; збагатити словник дітей новими словами, образними висловами до мами, бабусі, прагнення допомогти їм у повсякденних турботах, бути уважними і слухняними; зміцнити колектив класної родини.
зош 15 макєєва к.в. урок англійської мови їжа 6 клас учительАлександр ДронThis document contains the lesson plan for an English class for 6th grade students on the topic of food. The objectives are to review vocabulary related to food, practice communication skills, and develop logical thinking. The lesson includes several interactive activities like filling a crossword, listening to a list of vegetables, unscrambling sentences, solving riddles, and creating dialogues about traditional Ukrainian and English foods. Students are divided into two teams to compete in the activities. Points are awarded to teams and the lesson concludes by announcing the winning team.
HerramientasKeiko AgualongoEste documento resume brevemente las características y funcionalidades de cinco herramientas digitales: Dropbox para almacenamiento en la nube, Prezi para presentaciones en línea, Windows Movie Maker para crear videos, YouTube para subir videos, y GeoGebra para trabajar con geometría.
New Jersey Application ApprovalNew York Life Insurance CompanyLuciano Oliveira completed the online non-resident license application process for individual licenses in NJ. His applications for a NJ Producer - Individual Life license and a NJ Producer - Individual Accident & Health or Sickness license were both accepted on 3/7/2016 according to the state business rules. He was instructed to write down the order number and check his email for application status updates.
(1) sesión nº1 y nº2 fund.biolog del aprend.1amanda tapiaEl documento describe la evolución, organización y fisiología del sistema nervioso humano. Explica que los sistemas nerviosos se han vuelto más complejos a lo largo de la evolución, pasando de redes neuronales simples en invertebrados a sistemas más sofisticados en vertebrados. Describe las principales partes del sistema nervioso humano como el encéfalo, médula espinal y sistema nervioso periférico, y sus funciones.
Influencia de la moda en la juventud y la pérdida de la identidadKeiko AgualongoLa moda influye en la juventud y puede afectar la formación de su identidad. Los jóvenes buscan aceptación siguiendo tendencias y modelos, pero a menudo esto lleva a inestabilidad emocional e incapacidad para definir su verdadera identidad. La publicidad promueve ideales de belleza irrealistas que causan insatisfacción personal y problemas alimenticios. Para establecer una identidad propia, es importante desarrollar gustos e intereses personales en lugar de seguir ciegamente las modas.
EMISSION TEST ON S.I ENGINE USING ALTERNATIVE FUELS AND ETHANOLijsrd.comThe uses of automobiles are increasing day by day and increased Air pollution. Increasing global concern due to air pollution has generated much interest in the environmental friendly alternative fuels. Alternative fuels for IC engines are also becoming important because of diminishing gasoline reserves and increasing air pollution. Also one of method to use tri-fuels (Petrol and Kerosene) with additives of ignition in combustion chamber improves the rate of combustion and reduce the Air pollution. The Air-fuel mixture gets ignited and the flame travel for complete combustion in the chamber. The emission outcomes phenomena are to be analyzed and also efficiency of the engine checked by constructing the load test method. Ethanol is good candidates as alternative fuel. In this study, the effect of ethanol fuel blends and spark plugs ignition are investigated on 2- stroke single cylinder SI engine for analyzing the performance and combustion characteristics. The tests were performed using an electric dynamometer while running the engine and different load conditions. Exhaust gases namely, carbon dioxides (CO2), carbon monoxide (CO2) and unburned hydrocarbons (HC) are measured using multi exhaust gas analyzer. Exhausts emissions of the fuels is founded.
Dr. Chris North - ISE webinar: Observing ChallengeInspiring Science EducationDuring this webinar Dr. Chris North will take you through the steps you need to participate in the ISE 2016 Observing Challenge. This involves exploring the ready-to-use learning scenario available to all on the ISE portal and the simple Messier Bingo tool that you can use to celebrate their exploration of the Universe. Taking this approach means that with the click of a button, classes can make observations using a network of professional telescopes around the world.
To know more about the observing Challenge and about the ISE project, visit the website: http://www.inspiringscience.eu/event/ise-webinar-observing-challenge
Miranda Jo ManusMiranda ManusMiranda Jo Manus is seeking a position that utilizes her skills and experience in areas such as computer programs, organization, business intelligence, and customer service. She has over 10 years of experience working in housing assistance programs, including as a Housing Choice Voucher specialist and rent calculation specialist. She also has maintenance and customer service experience. Her qualifications include Microsoft Office proficiency, housing program compliance knowledge, and strong communication and problem-solving skills.
Alan Gould - ISE Webinar: NASA Kepler MissionInspiring Science EducationThis third ISE webinar is dedicated to the NASA Kepler mission. The NASA Kepler Mission has a number of excellent educational resources on its website. Here you can learn about: modeling the transit method of planet finding using a light sensor and orrery; making and using a starfinder that has naked eye stars known to have exoplanets; online interactives that show how light curves are used to discover exoplanets.
Find out more: http://www.inspiringscience.eu/event/ise-webinar-nasa-kepler-mission
A safe guide in motherhood, DR. Sharda Jain Lifecare CentreLifecare CentreThis document provides guidance for expectant mothers during the three trimesters of pregnancy. In the first trimester, mothers are advised to make doctor appointments, take folic acid, avoid medicines without consulting their doctor, watch their diet, rest well, care for their teeth, and do gentle exercise. They should avoid smoking, environmental pollutants, alcohol, stress, and dieting. In the second trimester, mothers should make healthy food choices, exercise, gain weight gradually, moisturize their skin, keep appointments, get tests done, visit dentists, and wear comfortable clothes. They should avoid sleeping on their back, smoking, drinking alcohol, and getting stressed or depressed. In the third trimester, mothers should
Male factor,Healthy Diet & normalization weight,WEIGHT LOSS IS MAGIC,Life car...Lifecare CentreIndia performs approx. 1 Lac cycles of I.V.F. per year,Earlier 1 in 10 couples (10%) had infertility now it has increased to 15%
AZOOSPERMIA
pre IVF evaluation for male
Endometriosis still an enigmatic disease dr. sharda jainLifecare CentreENDOMETRIOSIS STILL AN ENIGMATIC DISEASE : Introduction DR. SHARDA JAIN DR. JYOTI AGARWAL
DR. JYOTI BHASKER
“Endometriosis remains a riddle wrapped in a mystery inside an enigma”
ENDOMETRIOSIS: THE BITTER TRUTH
Konspekt shevchenkoVictoria KlimchukРізноманітність тварин у природі. Комахи, риби, земноводні, плазуни, птахи, звірі.
Я і Україна. Природознавство, 3 клас
1. 1
ВІДДІЛ ОСВІТИ ДОБРОПІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
МЕТОДИЧНИЙ КАБІНЕТ
Урок англійської мови в 2 класі
«Подорож у світ тварин»
Підготувала:
учитель англійської мови
Добропільськогонавчально - виховного комплексу
«Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-
дошкільний навчальний заклад»
Нагиленко Олена Петрівна
м. Добропілля
2016 рік
2. 2
Клас 2
Тема: Animals (Тварини)
Тема уроку: Travelling to the Animals' World (Подорож у світ тварин)
Мета:
навчальна:
повторитираніше вивчені лексичні одиниці, розвиватикомпетенції аудіювання,
усного мовлення; використовуватив мовіграматичні структури “I have got”, “I
can see”, с дієсловом “to be”;
розвивальна:
розвивативміння та навички усного мовлення, різні види пам’яті – слухову,
зорову, оперативну, учити працювати в парі, групі, логічно висловлювати думку,
удосконалювативміння спілкуватися, підтримувати мотивацію до вивчення
англійської мови;
виховна:
виховувати культуру співбесіди, взаємоповагу, загальну культуру учнів, любов до
тварин.
Тип уроку: узагальнюючий
Обладнання: ноутбук, проектор, відео, тематичні картки "Animals", постер
''Countryside'' , картки-малюнки тваринок (за відповіді учнів), пісенька "Bіg,
Little.", "смайлики".
Хід уроку
І. Організаційний момент. Привітання з учнями: "Good morning, children! How
are you?" ("смайлики")
ІІ. Фонетична зарядка. Учитель: Діти, давайте привітаємо нашого
Mr Tongue і разом з ним зробимо фонетичнузарядку.
Фонетична пісенька "Англійський алфавіт A-Z". (відео)
ІІІ. Активізація лексичних одиниць з теми "Тварини".
Розвитокумінь усного мовлення.
1.Учитель: Діти, сьогодніу нас незвичайний урок: подорожу світ тварин. Ми
будемо подорожувати такими островами:
1) Our Pets (Наші улюбленці);
2) Farm Animals (Фермерські тварини);
3) Wild Animals (Дикі тварини).
А за свої відповіді ви будете одержувати "тваринок". А в кінці нашої подорожі
підрахуєте скільки тваринок ви назбирали у свій "зоопарк".
Let's start: 1 острів - Our Pets (Наші улюбленці). (слайд)
Діти, давайте згадаємо назви наших улюбленців. (Тематичнікартки)
А тепер спитайте одинодного, якіє у вас улюбленці. Як сказати:"У мене є..."
Правильно:"I have got..."
Гра з м'ячем:
3. 3
Діти стають в коло, одинучень називає улюбленця, якого він має, потім кидає
м'яч іншому учню і так по колу. Наприклад:
У1: I have got a cat. And you?
У2: I have got a dog. And you?...
Учні одержують "тваринок" за свої відповіді.
Учитель: Діти, ви робилипостерипро своїхдомашніх улюбленців.
А зараз ми послухаємо деяких учнів. (Декілька учнів презентують свої роботи.)
2. Учитель: А зараз ми з вами вирушаємо на острів "Farm Animals" (Фермерські
тварини). (слайд) Давайте згадаємо назви фермерськихтварин. (відео)
Гра "Фермери": (постер ''Countryside'')
2 учня -"фермери", 3(4) учня - "туристи". "Туристи" по черзіпитають фермерів:
"What is this?" "Фермери" відповідають:"It is a cow."...
Учитель: А тепер давайте послухаємо концерт фермерськихтварин.
( Відео "The Animals Concert")
3. Учитель: І нарешті вирушаємо на острів "Wild Animals" (Дикі тварини). (слайд)
Але нам потрібно згадати назви деяких диких тварин. Вам потрібно сказати, яких
тварин ви бачите. Давайте згадаємо, як сказати:"Я бачу..." Правильно:"I can see..."
Але ми з вами попадемо на острів, якщо виконаємо ''Monkey Dance''.
Фізкультхвилинка ''Monkey Dance'' (відео)
Вчитель показує тематичні картки "Animals", учні називають тварин:
"I can see a bear."... Завдання на картках:
brown, bear, honey, big
It is a _____________________
It is _______________________
It is _______________________
It likes _____________________
Учитель: Як ви бачили, тварини бувають великі та малі. А давайте проспіваємо
"дружилку" про великих та малих.
Фізкультхвилинка "Big, Little." (пісенька)
ІV. Підведення підсумків уроку.
Учитель: Діти, а зараз ми повертаємось із нашої подорожі, підрахуйте, скільки
тваринок ви назбирали у свій "зоопарк".
Оцінювання учнів.