Робочий зошит (Ч.1) за стандартом НУШ, 1 клас, Автори: С. О. Скворцова, О. В...VsimPPTРозробки до даного зошита шукайте на сайті http://new.vsimppt.com.ua
Робочий зошит (Ч.2) за стандартом НУШ, 1 клас, Автори: С. О. Скворцова, О. В...VsimPPTРозробки до даного зошита шукайте на сайті http://new.vsimppt.com.ua
Відсоткові розрахунки. Формули складних відсотківНадвірнянський інформаційно - методичний центрМарія Масевич,
вчитель математики Вербівцівського НВК
Городенківського районної ради Івано-Франківської області
Урок АЛГЕБРА 7 клас Максим ПавленкоТема уроку: розкладання многочленів на множники способом винесення спільного множника за дужки і способом групування.
Робочий зошит (Ч.2) за стандартом НУШ, 1 клас, Автори: С. О. Скворцова, О. В...VsimPPTРозробки до даного зошита шукайте на сайті http://new.vsimppt.com.ua
Відсоткові розрахунки. Формули складних відсотківНадвірнянський інформаційно - методичний центрМарія Масевич,
вчитель математики Вербівцівського НВК
Городенківського районної ради Івано-Франківської області
Урок АЛГЕБРА 7 клас Максим ПавленкоТема уроку: розкладання многочленів на множники способом винесення спільного множника за дужки і способом групування.
Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з тем...270479Вітроелектростанція – це добре чи погано? До уроку математики у 5 класі з теми: “Цифри. Десятковий запис натуральних чисел”
Третя річниця національного спротиву російській збройній агресіїostrovskogo1898Наголошуючи на важливій ролі бібліотек у процесі популяризації історичних знань, пам’яті та історичної правди, Сергій Бутко надав авторську презентацію «Третя річниця національного спротиву російській збройній агресії» для широкого використання. Радимо переглянути матеріали, а також запрошуємо до бібліотеки, де ви зможете знайти цікаві книги, відвідати різноманітні заходи, зустрічі та дізнатися про важливі для нашої країни теми та події.
«ЧАРІВНА СКРИНЬКА КАЗОК МИКОЛИ ЗІНЧУКА»: віртуальна книжкова виставка до 100-...Чернівецька обласна бібліотека для дітейВидатний історик, етнограф, фольклорист, "чорнороб культури", правдивий подвижник - це все без перебільшення сказано про Миколу Антоновича Зінчука.
У 2025 році виповнюється 100 років з дня народження видатного фольклориста, який за 87 років свого життя пішки обійшов сотні гірських сіл, побував у кожному регіоні України, зустрічався з тисячами людей, які розповідали йому казки. Ця титанічна праця вилилась у сорокотомне видання "Українських народних казок".
Зінчук Микола Антонович народився 7 березня
1925 році в селі Кошелівка Червоноармійського
району Житомирської області.
Дослідження № 4. Традиційні продукти харчування в Україні та країнах-сусідах....JurgenstiX
математика 5
1. Математика
1 клас
Тема. «Число і цифра 5»
Мета : формувати уявлення про число 5, вміння записувати його за допомогою
графічної моделі і цифри;повторить схематичну і знакову форму запису чисел в
межах 4, формувати уявлення про п’ятикутник; розвивати логічне мислення;
виховувати старанність.
Демонстраційний матеріал:
1) малюнок лебедя
2) малюнок яблук
3) малюнок метеликів
3. 7) еталон цифри 5
8) зображення п’ятикутника
Роздатковий матеріал
Хід уроку
І.Організаційний момент
Покликав у клас голосистий дзвінок.
Готові до праці? Почнемо урок.
На урок старання не забудьте взяти.
Сіли всі рівненько, будем працювати.
ІІ. Актуалізація знань учнів
1) рахунок до 20 і назад,
2) назвати пропущені числа:
1…3…5…7…9 10
3) назвати сусідів даних чисел:
5, 13, 9, 16, 19.
4) встановити закономірність ряду чисел і продовжити його:
4. 2 4 6 … … …
5) розбити кружечки на частини за кольором.
6) розв’язування задач у віршах
Три маленькі киці
грались на травиці.
Враз одна сховалась.
Скільки киць зосталось?
Ой було ж у нас мороки:
Посварились дві сороки.
На їх шум ще дві примчало.
Скільки разом сорок стало?
На горбочку біля річки
Випурхнули із травички
Два метелики біленькі,
Потім ще один жовтенький.
Ви їх, дітки, не ловіть,
А швиденько полічіть.
7) співвіднести кількість предметів з числами та їх графічною моделлю
- Розгляньте, діти,малюнки. Яка кількість предметів на них зображена? Позначте
відповідною цифрою та її графічною моделлю.
- Поставте дані малюнки і цифри по порядку.
ІІІ. Постановка навчальної проблеми
- Чому малюнок з тюльпанами без цифри? (Ми не вивчили наступне число)
- Хто знає, яке число буде наступне? (Число 5)
- То яка тема нашого уроку? ( Число 5)
ІV. Побудова проекту виходу з утруднення
- Сьогодні ми познайомимося з числом 5. Навчимося писати цифру 5.
5. - Як ми будемо « відкривать» число 5?
- Що потім? ( Ми повинні записать це число)
- Як? ( За допомогою цифри і точок)
- Хто може виконати це завдання?
- То скільки у нас тюльпанів? (5)
- Якою цифрою ми позначимо? (5)
- Як розташуємо точки у квадратику?
- Давайте звіримо з еталоном.
На дошці вивішується еталон цифри 5.
- Молодці. Ви сьогодні добре попрацювали. Нагородимо себе оплесками.
- Навчимося писати цифру 5 у зошитах на стор.43
Показ написання цифри на дошці.
- А чого у людини є 5? ( 5 пальців)
V. Фізкультхвилинка для пальців.
Пружну кульку я надую,
Мотузочком зав’яжу.
Ну а потім її здую,
всім цей фокус покажу.
- Давайте пригадаємо як називаються наші пальчики?
- П’ять пальчиків ми маємо
І так їх називаємо:
Мізинчик – скромний,чемний,
А поруч – безіменний.
Середній – то найвищий,
А вказівний – то нищий.
Великий палець – п’ятий,
Не можемо не знати.
Всі пальчики ми знаємо,
Їх пестим, доглядаємо.
6. VІ. Первинне закріплення в зовнішньому мовленні
а) робота в зошитах стор.42
- Як одержали число 5 на числовому відрізку?
- Як називається фігура, в якої 5 кутів?
- Показати вершини, кути та сторони п’ятикутника
- Побудуйте п’ятикутник у зошиті
VІІ. Самостійна робота у зошитах завдання 4, стор.42.
VІІІ. Рефлексія діяльності.
- З яким числом познайомились?
- Яку кількість предметів воно означає?
- Напишіть на дошці цифру 5.
- Виберемо королеву серед написаних цифр.
- Які трудноші зустрілися на уроці?
- Оцініть свою роботу на уроці за допомогою смайликів. Якщо вам все вдалося
– веселий смайлик, якщо виникли труднощі – сумний.
7. VІ. Первинне закріплення в зовнішньому мовленні
а) робота в зошитах стор.42
- Як одержали число 5 на числовому відрізку?
- Як називається фігура, в якої 5 кутів?
- Показати вершини, кути та сторони п’ятикутника
- Побудуйте п’ятикутник у зошиті
VІІ. Самостійна робота у зошитах завдання 4, стор.42.
VІІІ. Рефлексія діяльності.
- З яким числом познайомились?
- Яку кількість предметів воно означає?
- Напишіть на дошці цифру 5.
- Виберемо королеву серед написаних цифр.
- Які трудноші зустрілися на уроці?
- Оцініть свою роботу на уроці за допомогою смайликів. Якщо вам все вдалося
– веселий смайлик, якщо виникли труднощі – сумний.