ݺߣ

ݺߣShare a Scribd company logo
Урок 4
Тема: Перевір свої знання.
Мета: Закріпити, узагальнити вивчений матеріал. Удосконалювати вміння
додавати та віднімати числа у межах 20, розв'язувати задачі. Перевірити
рівень знань, умінь і навичок учнів. Розвивати логічне мислення, увагу,
спостережливість. Виховувати позитивне ставлення до предмета.
Обладнання: віяла, фішки.
Хід уроку
I. Організаційний момент.
Створення позитивного настрою. (Слайд1)
Всі сідайте діти тихо
Домовляймось не шуміти,
Руку гарно підіймати,
На уроці – не дрімати,
А знання мерщій хапати
Тож гаразд, часу не гаєм,
І урок розпочинаєм!
— Сьогодні ми з'ясуємо, як ви засвоїли дії додавання і віднімання у межах
20, як навчилися розв'язувати задачі, логічні вправи. Найкращим будуть
присвоєні титули: «Знавець математики», « Найкмітливіший »,
« Найстаранніший » . За правильні відповіді ви будете отримувати фішки.
II. Актуалізація опорних знань.
1. Фронтальне опитування.
— Які розряди виділяють у двоцифровому числі?
— Яке число отримаємо при додаванні одинці; при відніманні одиниці?
— Що отримаємо при відніманні від двоцифрового числа одиниць?
А десятків?
— Як додати до двоцифрового числа одноцифрове?
— Як відняти від двоцифрового числа одноцифрове?
— Як порівняти іменовані числа, якщо вони записані у різних одиницях
вимірювання величини?
— Що таке числовий вираз? Як знайти його значення?
2. Гра «Мовчанка». (Відповіді показувати на віялах)
13 + 2, 15- 4, 20 - 10, 13 + 6, 17 - 5, 19 - 8, 13 + 0, 18-8, 19-1.
ІІ. Рефлексія
Учитель: А тепер я вам хочу дати своє завдання: (Слайд 3)
Вам слід розв’язати приклади, поставивши відповіді у порядку зменшення і
за допомогою шифру прочитати слово.
А 17- 4 = Р 16 – 1 =
П 19 – 2 = Ц 12 – 1 =
Я 14 – 4 =
17 15 13 11 10
П Р А Ц Я
Хто вміє гарно працювати
Той багато буде знати !
III. Фізкультхвилинка (Слайд 4)
IV. Повторення вивченого матеріалу.
Робота у звичайних зошитах (Слайд 5-12)
1. Робота за підручником.
Виконання № 2(усно)
2. Робота над побудовою відрізків (Слайд 13)
3.Цікава математика
Розгадай математичні ребуси. (Слайд 14)
V. Підсумок уроку.
1.Рефлексія.
Молодці, діти! Ви на уроці були активними, старанними, уважними. Я вам
усім ставлю оцінку МОЛОДЕЦЬ (Слайд 15)
Підведення підсумків турніру. Нагородження.
— Що найбільше вам сподобалось виконувати на уроці?
Методичні рекомендації щодо роботи зі слайдами:
слайд 1: настроєно автоматично. Для переходу на наступний слайд натиснути
на - ;
слайд 2: девіз - автоматично., далі – ;
слайд 3: результати для перевірки –натисканням на , букви слова-
перша натисканням, далі-автоматично, перехід далі - ;
слайд 4: фізхвилинка , перехід - ;
слайд5 : порівняй числа для перевірки натискаємо на
натискаючи ,з’являється знак, далі - ;
слайд 6: записати у порядку збільшення- відповіді для перевірки - по ,.
Для переходу на наступний слайд натиснути на - ;
слайд 7: записати у порядку зменшення- відповіді для перевірки - по ,.
Для переходу на наступний слайд натиснути на - ;
слайд 8-11: аналогічно до 7;
слайд 12 зарядка для очей – автоматично;
слайд 13: «Сектор відрізок» ,натисканням на - з’являються відрізок,
далі запитання , далі вираз, далі- побудований відрізок , перехід далі - ;
слайд 14: ребуси , кожен наступний по , далі - ;
слайд 15 : автоматично, - завершення.

More Related Content

What's hot (8)

урок відсоткові розрахунки
урок  відсоткові розрахункиурок  відсоткові розрахунки
урок відсоткові розрахунки
Общеобразовательная школа
Відсоткові розрахунки
Відсоткові розрахункиВідсоткові розрахунки
Відсоткові розрахунки
Valyu66
ривкинд урок 2
ривкинд урок 2ривкинд урок 2
ривкинд урок 2
svetil0625
презентация задач по математике
презентация задач по математикепрезентация задач по математике
презентация задач по математике
tvshvernenko
Квадратний корінь. Арифметичний квадратний корінь.
Квадратний корінь. Арифметичний квадратний корінь.Квадратний корінь. Арифметичний квадратний корінь.
Квадратний корінь. Арифметичний квадратний корінь.
sveta7940
253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл
urvlan
Vidkrity urok matem
Vidkrity urok matemVidkrity urok matem
Vidkrity urok matem
Галина Кравченко
Інтегрований урок з математики та інформатики "Звичайні дроби. Графічний реда...
Інтегрований урок з математики та інформатики "Звичайні дроби. Графічний реда...Інтегрований урок з математики та інформатики "Звичайні дроби. Графічний реда...
Інтегрований урок з математики та інформатики "Звичайні дроби. Графічний реда...
sveta7940
Відсоткові розрахунки
Відсоткові розрахункиВідсоткові розрахунки
Відсоткові розрахунки
Valyu66
ривкинд урок 2
ривкинд урок 2ривкинд урок 2
ривкинд урок 2
svetil0625
презентация задач по математике
презентация задач по математикепрезентация задач по математике
презентация задач по математике
tvshvernenko
Квадратний корінь. Арифметичний квадратний корінь.
Квадратний корінь. Арифметичний квадратний корінь.Квадратний корінь. Арифметичний квадратний корінь.
Квадратний корінь. Арифметичний квадратний корінь.
sveta7940
253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл
urvlan
Інтегрований урок з математики та інформатики "Звичайні дроби. Графічний реда...
Інтегрований урок з математики та інформатики "Звичайні дроби. Графічний реда...Інтегрований урок з математики та інформатики "Звичайні дроби. Графічний реда...
Інтегрований урок з математики та інформатики "Звичайні дроби. Графічний реда...
sveta7940

Viewers also liked (20)

Пристрої виведення
Пристрої виведенняПристрої виведення
Пристрої виведення
Ирина Слуцкая
Пристрої введення
Пристрої введенняПристрої введення
Пристрої введення
Ирина Слуцкая
Seminar 211112
Seminar 211112Seminar 211112
Seminar 211112
Ирина Слуцкая
How Well Do You Know Your Title Company?
How Well Do You Know Your Title Company? How Well Do You Know Your Title Company?
How Well Do You Know Your Title Company?
firsttitleservices
Concurso Who wants to be millionaire? sobre la película Big Hero 6
Concurso Who wants to be millionaire? sobre la película  Big Hero 6Concurso Who wants to be millionaire? sobre la película  Big Hero 6
Concurso Who wants to be millionaire? sobre la película Big Hero 6
Yolanda Iborra Bernabeu
урок7
урок7урок7
урок7
Ирина Слуцкая
інформаційні технології
інформаційні технологіїінформаційні технології
інформаційні технології
Ирина Слуцкая
програми виступ
програми виступпрограми виступ
програми виступ
Ирина Слуцкая
дистанционное обучение в корпоративном формате
дистанционное обучение в корпоративном форматедистанционное обучение в корпоративном формате
дистанционное обучение в корпоративном формате
Ирина Слуцкая
Social media roi prezi slides
Social media roi prezi slidesSocial media roi prezi slides
Social media roi prezi slides
Jay Gross
Green knight
Green knightGreen knight
Green knight
kalireynolds
Aratusteak 2014 olatz ariztegi
Aratusteak 2014 olatz ariztegiAratusteak 2014 olatz ariztegi
Aratusteak 2014 olatz ariztegi
olatzariztegi3
DocumentosDocumentos
Documentos
rodaquimicos
AWESOME
AWESOMEAWESOME
AWESOME
KT99600
Task 6
Task 6Task 6
Task 6
katietorpey1
ExcavadorasExcavadoras
Excavadoras
Luis Aguirre Galindo

Similar to урок 4 (20)

253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл
jasperwtf
253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл
jasperwtf
з досвіду роботи
з досвіду роботи з досвіду роботи
з досвіду роботи
Тетяна Герман
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
HelenDz
авторський посібник. рівняння
авторський посібник. рівнянняавторський посібник. рівняння
авторський посібник. рівняння
Olena Davidenko
Технологічна карта уроку (1).docx
Технологічна карта уроку (1).docxТехнологічна карта уроку (1).docx
Технологічна карта уроку (1).docx
Репетитор Історія України
з досвіду роботи
з досвіду роботи з досвіду роботи
з досвіду роботи
Тетяна Герман
Підсумковий урок по темі "Звичайні дроби"
Підсумковий урок по темі "Звичайні дроби"Підсумковий урок по темі "Звичайні дроби"
Підсумковий урок по темі "Звичайні дроби"
sveta7940
звичайні дроби
звичайні дробизвичайні дроби
звичайні дроби
Cshkilniy
конспект уроку з алгебри 7 клас
конспект уроку з алгебри 7 класконспект уроку з алгебри 7 клас
конспект уроку з алгебри 7 клас
Andrey Goroshko
13414 ділення десяткових дробів
13414 ділення десяткових дробів13414 ділення десяткових дробів
13414 ділення десяткових дробів
urvlan
уроки матем. в спец школі (методичка)
уроки матем. в спец школі (методичка)уроки матем. в спец школі (методичка)
уроки матем. в спец школі (методичка)
уля стукало
портфоліо викладача математики гусєвої ніколаєвої т.а.
портфоліо викладача математики гусєвої  ніколаєвої т.а.портфоліо викладача математики гусєвої  ніколаєвої т.а.
портфоліо викладача математики гусєвої ніколаєвої т.а.
Vita Guseva
Портфолио
Портфолио Портфолио
Портфолио
Vita Guseva
Портфоліо
ПортфоліоПортфоліо
Портфоліо
Vita Guseva
253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл
jasperwtf
253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл253 урок на укр 7 кл
253 урок на укр 7 кл
jasperwtf
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
Конспект уроку "Подібні члени многочлена та їх зведення"
HelenDz
авторський посібник. рівняння
авторський посібник. рівнянняавторський посібник. рівняння
авторський посібник. рівняння
Olena Davidenko
Підсумковий урок по темі "Звичайні дроби"
Підсумковий урок по темі "Звичайні дроби"Підсумковий урок по темі "Звичайні дроби"
Підсумковий урок по темі "Звичайні дроби"
sveta7940
звичайні дроби
звичайні дробизвичайні дроби
звичайні дроби
Cshkilniy
конспект уроку з алгебри 7 клас
конспект уроку з алгебри 7 класконспект уроку з алгебри 7 клас
конспект уроку з алгебри 7 клас
Andrey Goroshko
13414 ділення десяткових дробів
13414 ділення десяткових дробів13414 ділення десяткових дробів
13414 ділення десяткових дробів
urvlan
уроки матем. в спец школі (методичка)
уроки матем. в спец школі (методичка)уроки матем. в спец школі (методичка)
уроки матем. в спец школі (методичка)
уля стукало
портфоліо викладача математики гусєвої ніколаєвої т.а.
портфоліо викладача математики гусєвої  ніколаєвої т.а.портфоліо викладача математики гусєвої  ніколаєвої т.а.
портфоліо викладача математики гусєвої ніколаєвої т.а.
Vita Guseva

More from Ирина Слуцкая (20)

аналіз 2 3 етап
аналіз 2 3 етапаналіз 2 3 етап
аналіз 2 3 етап
Ирина Слуцкая
я атестуюсь Слуцька
я атестуюсь Слуцькая атестуюсь Слуцька
я атестуюсь Слуцька
Ирина Слуцкая
гра 20162017
гра 20162017гра 20162017
гра 20162017
Ирина Слуцкая
програма семінара директорів
програма семінара директорівпрограма семінара директорів
програма семінара директорів
Ирина Слуцкая
міксіке20 10 15
міксіке20 10 15міксіке20 10 15
міксіке20 10 15
Ирина Слуцкая
урок 4 9кл
урок 4 9клурок 4 9кл
урок 4 9кл
Ирина Слуцкая
дпаNmo 940
дпаNmo 940дпаNmo 940
дпаNmo 940
Ирина Слуцкая
дн 1 9-438
дн 1 9-438дн 1 9-438
дн 1 9-438
Ирина Слуцкая
методичні рекомендації з інформатики
методичні рекомендації з інформатикиметодичні рекомендації з інформатики
методичні рекомендації з інформатики
Ирина Слуцкая
лист
листлист
лист
Ирина Слуцкая
методичні рекомендації 2015 2016 інф
методичні рекомендації 2015 2016 інфметодичні рекомендації 2015 2016 інф
методичні рекомендації 2015 2016 інф
Ирина Слуцкая
урок 28
урок 28урок 28
урок 28
Ирина Слуцкая
міксіке матем
міксіке матемміксіке матем
міксіке матем
Ирина Слуцкая
10кл формули та функції
10кл формули та функції10кл формули та функції
10кл формули та функції
Ирина Слуцкая
завдання для II етапу
завдання для II етапузавдання для II етапу
завдання для II етапу
Ирина Слуцкая
Slutska mk bl_fc
Slutska mk bl_fcSlutska mk bl_fc
Slutska mk bl_fc
Ирина Слуцкая
Виступ 121114
Виступ 121114Виступ 121114
Виступ 121114
Ирина Слуцкая
програма семінара директорів
програма семінара директорівпрограма семінара директорів
програма семінара директорів
Ирина Слуцкая
методичні рекомендації з інформатики
методичні рекомендації з інформатикиметодичні рекомендації з інформатики
методичні рекомендації з інформатики
Ирина Слуцкая
методичні рекомендації 2015 2016 інф
методичні рекомендації 2015 2016 інфметодичні рекомендації 2015 2016 інф
методичні рекомендації 2015 2016 інф
Ирина Слуцкая

урок 4

  • 1. Урок 4 Тема: Перевір свої знання. Мета: Закріпити, узагальнити вивчений матеріал. Удосконалювати вміння додавати та віднімати числа у межах 20, розв'язувати задачі. Перевірити рівень знань, умінь і навичок учнів. Розвивати логічне мислення, увагу, спостережливість. Виховувати позитивне ставлення до предмета. Обладнання: віяла, фішки. Хід уроку I. Організаційний момент. Створення позитивного настрою. (Слайд1) Всі сідайте діти тихо Домовляймось не шуміти, Руку гарно підіймати, На уроці – не дрімати, А знання мерщій хапати Тож гаразд, часу не гаєм, І урок розпочинаєм! — Сьогодні ми з'ясуємо, як ви засвоїли дії додавання і віднімання у межах 20, як навчилися розв'язувати задачі, логічні вправи. Найкращим будуть присвоєні титули: «Знавець математики», « Найкмітливіший », « Найстаранніший » . За правильні відповіді ви будете отримувати фішки. II. Актуалізація опорних знань. 1. Фронтальне опитування. — Які розряди виділяють у двоцифровому числі? — Яке число отримаємо при додаванні одинці; при відніманні одиниці? — Що отримаємо при відніманні від двоцифрового числа одиниць? А десятків? — Як додати до двоцифрового числа одноцифрове? — Як відняти від двоцифрового числа одноцифрове? — Як порівняти іменовані числа, якщо вони записані у різних одиницях вимірювання величини? — Що таке числовий вираз? Як знайти його значення? 2. Гра «Мовчанка». (Відповіді показувати на віялах) 13 + 2, 15- 4, 20 - 10, 13 + 6, 17 - 5, 19 - 8, 13 + 0, 18-8, 19-1. ІІ. Рефлексія Учитель: А тепер я вам хочу дати своє завдання: (Слайд 3) Вам слід розв’язати приклади, поставивши відповіді у порядку зменшення і за допомогою шифру прочитати слово.
  • 2. А 17- 4 = Р 16 – 1 = П 19 – 2 = Ц 12 – 1 = Я 14 – 4 = 17 15 13 11 10 П Р А Ц Я Хто вміє гарно працювати Той багато буде знати ! III. Фізкультхвилинка (Слайд 4) IV. Повторення вивченого матеріалу. Робота у звичайних зошитах (Слайд 5-12) 1. Робота за підручником. Виконання № 2(усно) 2. Робота над побудовою відрізків (Слайд 13) 3.Цікава математика Розгадай математичні ребуси. (Слайд 14) V. Підсумок уроку. 1.Рефлексія. Молодці, діти! Ви на уроці були активними, старанними, уважними. Я вам усім ставлю оцінку МОЛОДЕЦЬ (Слайд 15) Підведення підсумків турніру. Нагородження. — Що найбільше вам сподобалось виконувати на уроці? Методичні рекомендації щодо роботи зі слайдами: слайд 1: настроєно автоматично. Для переходу на наступний слайд натиснути на - ; слайд 2: девіз - автоматично., далі – ; слайд 3: результати для перевірки –натисканням на , букви слова- перша натисканням, далі-автоматично, перехід далі - ; слайд 4: фізхвилинка , перехід - ; слайд5 : порівняй числа для перевірки натискаємо на натискаючи ,з’являється знак, далі - ; слайд 6: записати у порядку збільшення- відповіді для перевірки - по ,. Для переходу на наступний слайд натиснути на - ; слайд 7: записати у порядку зменшення- відповіді для перевірки - по ,. Для переходу на наступний слайд натиснути на - ;
  • 3. слайд 8-11: аналогічно до 7; слайд 12 зарядка для очей – автоматично; слайд 13: «Сектор відрізок» ,натисканням на - з’являються відрізок, далі запитання , далі вираз, далі- побудований відрізок , перехід далі - ; слайд 14: ребуси , кожен наступний по , далі - ; слайд 15 : автоматично, - завершення.